Mopy Leifheit

Mopy Leifheit sú všestrannými pomocníkmi, vďaka ktorým nemusíte prísť do kontaktu so znečistenou vodou. Hravo vytrite dlaždice, parkety, linoleu, ale aj kamennú podlahu. Výhodou je aj možnosť vymeniť návleky na vytieranie.

Každý návlek je vyrobený zo špeciálnych mikrovlákien, ktoré zvládnu bez problémov zachytiť všetky nečistoty. Poteší aj fakt, že perfektne absorbujú vodu, navyše po použití ich môžete vyprať, takže sú znovu pripravené na vytieranie.

Všetky mopy Leifheit

Na trhu nájdete mopy ploché, so strapcami, ale aj obojstranné mopy na sklá, zrkadlá aj samotné okná. Mopy Leifheit zaistia rýchle a efektívne upratovanie s maximálnym pohodlím.

Skvelé je, že mopy disponujú špičkovým systémom žmýkania, navyše máte na výber viacero typov. Nechýba ani bohaté príslušenstvo aj priaznivá cena každého produktu, ktorá zodpovedá kvalite. Okrem klasických žmýkacích mopov, sa na trhu vyskytujú aj striekacie mopy.

O značke Leifheit

Značka Leifheit vznikla v roku 1959 v nemeckom Nassau. Na začiatku sa síce venovali predaju čističov na koberce, ale v súčasnosti je špičkou medzi pomocníkmi na upratovanie, najmä mopy. Avšak najpopulárnejší je jednoznačne sušiak na bielizeň. U nás pôsobí značka Leifheit pôsobí od roku 2008.

Mopy Leifheit môžete nakúpiť v týchto eshopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobný článok, ktoré by vás mohol zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo