Slúchadlá Beats

Slúchadlá Beats už na prvý pohľad zaujmú nezameniteľným a úplne inovatívnym dizajnom, ktorého základným prvkom je písmeno B. Samozrejmosťou je špičková až prémiová kvalita, mnohé prevedenia a rôzne farby.

Bez ohľadu na to, či sú to slúchadlá do uší, cez hlavu, drôtové alebo bezdrôtové, každý jednotlivý model je jedinečný a úplne unikátny. Čo sa týka farieb, tam máte možnosť voliť svetlé pastelové farby, ale aj luxusnejšie tmavé, až po lesklé, ktoré sú tzv. prémiové.

Všetky slúchadlá Beats

So slúchadlami Beats máte istotu vynikajúceho zvuku spolu s maximálnou izoláciou hluku z vášho okolia. Sú odolné proti potu, vlhkosti, ale aj UV žiareniu. Dobré je, že každý smartfón je s týmito slúchadlami plne kompatibilný, rovnako ako tablety či notebooky.

Prepojenie je možné prostredníctvom bežného kábla, ale aj bezdrôtovo pomocou Bluetooth. Bezdrôtové slúchadlá Beats vás nijako neobmedzujú v pohybe a môžete ich používať ako na domáce počúvanie, tak počas prechádzky po meste. Slúchadlá cez hlavu sú skladné, zmestia sa do batohu a majú super zvuk.

Rovnako tak bezdrôtové slúchadlá Beats zaistia špičkové počúvanie vašej obľúbenej hudby, pretože majú jedinečný zvuk. Slúchadlá okolo uší majú ľahkú konštrukciu, takže vás aj pri dlhom hraní hier nijako netlačia a vy si tak bez problémov užijete svoju hru od začiatku do konca, aj keď pri tom budete sedieť napríklad celý deň.

Na slúchadlách s mikrofónom máte navyše istotu perfektnej komunikácie s ostatnými spoluhráčmi. K dispozícii sú aj športové slúchadlá Beats, ktoré majú vynikajúcu ergonómiu ušného mosta, takže v ušiach skvele držia, ale netlačia. Okrem vynikajúceho zvuku, sú odolné voči UV žiareniu aj vlhkosti, nezaskočí ich ani váš pot.

Dokonalou vychytávkou je technológia Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC), ktorá hravo potláča ruch z okolia, takže počujete len to, čo vám prúdi do slúchadiel. To umožňuje relaxáciu aj v tom najrušnejšom prostredí, a to aj vo chvíli, keď nemáte zapnutú žiadnu skladbu.

Slúchadlá Beats disponujú inovatívne a úplne unikátnu technológiu Fast Fuel, vďaka ktorej máte možnosť za 5-minútové nabíjanie získať dostatok energie na počúvanie hudby cca na 3 hodiny.

O značke Beats

Spoločnosť Beats Electronics vznikla roku 2006 v Kalifornii. Táto americká spoločnosť sa čoskoro stala veľkým konkurentom ostatným firmám, ktoré vyrába slúchadlá.

Značka sa neustále vyvíjala a dosiahla taký úspech aj kvalitu pri svojich výrobkoch, že bola v roku 2014 odkúpená spoločnosti Apple, ktorá v nej vložila svoju dôveru. Akonáhle bol tento obchod v hodnote 3 miliárd dolárov dokončený, začlenil sa sortiment Beats do produktového portfólia značky Apple a teší sa tak veľkej obľube.

Slúchadlá Beats môžete nakúpiť v týchto eshopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo