Grily Weber

Grily Weber patrí k tým najlepším a najobľúbenejším grilom v celosvetovom meradle. Zaobstarať môžete plynové grily, peletové, elektrické a grily na drevené uhlie. Za všetkým stojí George Stephen, ktorá stvoril prvý kotlový gril na drevené uhlie.

Gril vtedy tvorila rozpolená námornícka bójka, do ktorej vložil rošt, horúce uhlie a bolo hotové. Odvtedy vyrába grily práve pod značkou Weber. Vďaka modelu Genesis, došlo k skutočnému rozkvetu plynových grilov tak, v akej podobe ich poznáme v dnešnej dobe.

Všetky grily Weber

Grily Weber vynikajú vysokou kvalitou spracovania, ktorá zaistí, že zariadenie odolá nielen zubu času, ale aj všetkým nepriaznivým vplyvom počasia. Čo poteší je záruka na dlhých desať rokov, ktorá patrí u tohto výrobcu k úplnému štandardu pri porcelánom smaltovaných kotlových griloch, a pri plynových griloch veľkej veľkosti.

Existujú dokonca dôkazy, že mnohým zákazníkom vydržal gril Weber pokojne až 40 rokov. Hoci ponúka grily Weber tú najlepšiu kvalitu a patrí tak k úplnej špičke medzi výrobcami grilov, nie je nikdy vylúčené, že sa nemôže s grilom niečo stať.

Avšak ani tu nie je problém, pretože Weber má dokonale prepracovaný a excelentne fungujúci zákaznícky servis, vďaka čomu máte istotu, že o váš gril bude vždy perfektne postarané.

Weber prevádzkuje tú najrozsiahlejšiu sieť kurzov o grilovaní na svete, v podobe Weber Grill Academy, aby bol každý zákazník úplne skvele pripravený na používanie akéhokoľvek grilu, ale aj schopný vytvárať tie najväčšie kulinárske zážitky.

Zákazník má k dispozícii katalóg obsahujúci bohatú ponuku rôzneho príslušenstva, či už potrebujete grilovacie náradie, rukavice alebo čokoľvek iné. Dokonca môžete zohnať aj náhradné diely k modelom grilov, ktoré sa na trhu nepredávajú mnoho rokov.

Problémom nie sú ani reklamácie, ktoré sú vybavené doslova rýchlosťou blesku, to všetko, aby bol zákazník vždy maximálne spokojný.

O značke Weber

Spoločnosť Weber bola založená v roku 1893, vtedy ako Weber Bros. Metal Works. Zakladateľom bol George Stephen Sr., ktorý so svojim kotlovým grilom zaistil obrovský úspech na vtedajšom trhu a odkúpil celý podiel spoločnosti. Vďaka tomu sa z neho stal jediný vlastník a spoločnosť dostala nový názov Weber-Stephen Products Co. V súčasnej dobe má svoje pobočky vo viac ako 40 krajinách po celom svete.

Grily Weber môžete nakúpiť v týchto eshopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo