Robotické vysávače Concept

Robotické vysávače Concept sa radia medzi špičkových pomocníkov v domácnosti, ktorí vám ušetria veľa času pri upratovaní podláh. Podobne ako klasické vysávače Concept, vynikajú aj títo roboti výbornou kvalitou aj spracovaním.

Majú elegantný dizajn, sú praktické a majú množstvo užitočných funkcií aj technológií. Pracujú úplne samostatne, nepotrebujú dohľad a dajú sa ovládať v podstate odkiaľkoľvek. Jednoducho im nastavíte pravidelný režim, ktorého sa bude každý robotický vysávač striktne držať.

Všetky Robotické vysávače Concept

Je to tichý pomocník, ktorý presne hlási, čo aktuálne robí. Okrem klasických robotických vysávačov, je možné zaobstarať robotické vysávače 2v1 alebo tiež 3v1. Pokiaľ ide o robotické vysávače 2v1, tie zvládnu nielen podlahu povysávať, ale zároveň aj vytrieť.

Máte tak jedným ťahom hotové hneď dve činnosti. Pokiaľ ide o robotické vysávače 2v1, tie zvládnu nielen podlahu povysávať, ale zároveň aj vytrieť. Máte tak jedným ťahom hotové hneď dve činnosti. Vynikajúce sú aj robotické vysávače 3v1 s UVC lampou.

Práve táto technológia je špičkovým pomocníkom na dezinfekciu. Je vysoko účinná a maximálne efektívna, dokáže totiž zničiť 99,9 % baktérií, vírusov, plesní, roztočov a ostatných nežiaducich mikroorganizmov.

UVC technológia vašu domácnosť takých problémov zbaví a zanechá ju dokonale čistú. Touto vynikajúcou technológiou sú vyzbrojené robotické vysávače VR2020, VR3205, VR3210 a VR3520. Pre domácnosť s tvrdými podlahami sú perfektné robotické vysávače s mopom, pri ktorých je možné pomocou mobilnej aplikácie dávkovať množstvo vody, ale taktiež nastaviť vytieranie Y-wash.

V praxi to znamená, že sa vysávač pohybuje v pravidelnom rytme po podlahe v trajektórii Y. Počas tohto pohybu prejde cez každý kúsok podlahy opakovane, takže ju ľahšie zbavia špiny, zaschnutých škvŕn aj iných nečistôt.

Pri inovatívnych modeloch robotických vysávačov VR3510 a VR3520 nájdete zásobník na prach a nabíjaciu stanicu naraz. Zásobník obsahuje vrecko, do ktorého sa vždy automaticky vyprázdni nádoba vysávača.

Pokiaľ ide o kapacitu tohto vrecka, tá vydrží zhruba 2 mesiace a po celý čas sa tak nemusíte dotýkať nádoby s prachom. Tieto robotické vysávače Concept sú vynikajúcou voľbou pre domácnosti s alergikmi. Základné balenie obsahuje 6 sáčkov na zber nečistôt, potom 6 bočných kefiek a tiež 3 sady filtrov.

Laserová technológia LaserTec

U robotických vysávačov Concept nájdete aj inovatívnu laserovú navigáciu LaserTech, ktorá dokáže hravo a rýchlo naskenovať komplet celú domácnosť. Zostaví si dokonalú mapu s pomocou ktorej získate prehľad o tom, kde sa robot aktuálne zdržiava. Vďaka tejto navigácii bude vždy špičkovo uprataná podlaha a nemôže dôjsť k tomu, že by už upratané miesta upratoval znova.

Funkcia Roomplan

Táto zaujímavá a veľmi praktická funkcia poteší každého, kto si rád všetko presne a do detailu plánuje. Pomocou aplikácie si určite, v ktorý čas bude vysávač upratovať, nastavíte si požadovanú upratovaciu zónu, režim upratovania aj úroven sacieho výkonu. Ušetríte tak množstvo užitočného času.

UVC sterilizačný režim

Jedná sa o veľmi unikátnu technológiu, ktorá sa postará o perfektné upratovanie aj so sterilizáciou. UVC sterilizačný režim s LED technológiou vyšle ultrafialové žiarenie typu C, ktoré je tiež možné ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Počas procesu sterilizácie sa vypne automatické sanie, tým dôjde k zníženiu rýchlosti pohybu vysávača až na polovicu a budú nižšie aj otáčky u hlavnej kefy i bočných kefiek. UVC svetlo sa dá ľahko spustiť počas štandardného upratovania a zaistiť tak dezinfekciu podlahy, ktorú vysávač zbaví vírusov a baktérií.

O značke Concept

Spoločnosť Concept bola založená v roku 1991. Jej zakladateľom je Henrich Valenta, ktorý je zároveň aj vlastníkom samostatnej značky elektrospotrebičov Concept. Pôvodne totiž firma fungovala ako distribútor elektrospotrebičov, ktoré sem dovážala z Nemecka pod menom ELKO.

V rovnakom roku otvára v Chocni úplne prvú úplne súkromnú predajňu, kde ponúka domáce spotrebiče. Netrvalo dlho a už o 4 roky neskôr, teda roku 1995 predstavuje značka Concept svoj prvý ručný šľahač, ktorý bol vyrobený v Nemecku.

Na trhu sa objavuje ako Concept 100 Plus. Dokonca dochádza k otvoreniu/založeniu prvej pobočky na Slovensku, a to konkrétne v Trenčíne. Postupne sa ponuka spotrebičov začína rozširovať av roku 2001 bolo možné zaobstarať pod značkou Concept rýchlovarnú kanvicu, konvektor, vlasovú techniku, ale aj prvé vysávače.

Dá sa povedať, že spoločnosť Concept rozhodne nezaháľa a neustále sa rúti dopredu. To je tiež dôvod, prečo došlo k postaveniu a slávnostnému otvoreniu špičkového moderného logistického centra v Chocni, ku ktorému došlo v roku 2003.

Hneď o rok neskôr sa otvorili dvere novej poľskej pobočky vo Wroclavi. Štyri roky potom, teda roku 2008, uzrú svetlo sveta vstavané spotrebiče, medzi ktorými boli sporáky, umývačky riadu aj chladničky. Henrich Valenta dobre vie, čo taká česká domácnosť potrebuje a aký spotrebiče sa hodia do slovenskej kuchyne.

Takže keď v roku 2015 priniesla značka Concept na trh obľúbené americké chladničky, boli špičkovo vyladené a prispôsobené potrebám a celkovej koncepcii českej rodiny. Netrvalo dlho a prišla aj prvá skúsenosť v rámci televízie, k čomu došlo v roku 2016.

V roku 2017 bola uvedená dizajnová línia Black, White a Sinfonia, vďaka ktorým došlo k prepojeniu malých a veľkých domácich spotrebičov. V rovnakom roku získal šnekový odšťavovač LO7065 od Conceptu vysoko prestížne ocenenie na serveri Heuréka, a to Produkt roku 2017. To isté aj v roku 2018 a 2019.

Samozrejme, že sa čakalo aj na robotické vysávače, ktoré dorazili v roku 2019 a ešte ten istý rok došlo k spusteniu aplikácie Concept Varenie. Tá umožňuje vyhľadať si veľa receptov určených špeciálne na použitie s výrobkami Concept.

Rok 2020 priniesol ocenenie spoločnosti Czechdesign pre dizajnovú líniu Titania aj rozšírenie sortimentu na kuchynské drezy a drezové batérie. Samotné výrobky sú pod značkou Concept vyrábané v Turecku, Poľsku, Číne, ale aj v Taliansku.

Napriek tomu, že Concept nie je zodpovedný za ich vývoj, ovplyvňuje dizajn každého výrobku, druh použitého materiálu a mnoho ďalších zásadných faktorov.

Robotické vysávače Concept môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Mall.sk a Alza.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo