Robotické vysávače ETA

Upratovanie domácnosti bez námahy už nie je v dnešnej dobe nič nemožné, ak si na to zaobstaráte tých správnych pomocníkov. Robotické vysávače ETA upratajú vašu svätyňu na výbornú, ušetria vám čas aj zdravie a nikde sa nebude držať prach ani nežiaduca špina.

Disponujú tými najmodernejšími technológiami a množstvom šikovných funkcií. Na prvý pohľad vynikajú svojou eleganciou, slim dizajnom, ale aj napríklad laserovou navigáciou. Tieto vysávače sú známe svojou spoľahlivosťou a efektívnym upratovaním.

Všetky robotické vysávače ETA

Poradí si s každým typom podlahy, či už tvrdé alebo s kobercami. Vďaka chytrej mobilnej aplikácii nie je problém svoj robotický vysávač ETA obsluhovať prakticky odkiaľkoľvek. Pokojne môžete ležať vo vani plnej vody, a napriek tomu mať svoj vysávač pod kontrolou.

Aplikácia umožňuje nastavenie hneď niekoľkých režimov upratovania, zvoliť intenzitu mopovania, ale aj plánovať upratovanie na tú dobu, ktorá vám bude najlepšie vyhovovať. Ľahko si tak naplánujete upratovanie na čas, kedy ste v práci a vrátite sa do úplne čistého prostredia.

Robotické vysávače ETA vás nadchnú svojou inteligenciou, najmä laserovou navigáciou a možnosťou mapovať priestor v uhle 360°. Prostredníctvom chytrej aplikácie si potom ľahko určíte, ktorú miestnosť aktuálne upratať, alebo vysávači zamedzíte v pohybe okolo predmetov, ktoré sú napríklad príliš krehké.

Kvalitný HEPA filter sa postará o zachytenie aj tých najjemnejších čiastočiek nečistôt aj prachu. To je veľká výhoda pre domácnosti, kde sú malé deti, alergici, astmatici aj domáci miláčikovia.

Aký robotický vysávač ETA zvoliť?

Pre súčasné vytieranie aj vysávanie je ideálne zvoliť vysávač ETA s mopom. Vysávač s kefou na koberce je možné použiť na všetky druhy podláh. Robotický vysávač na zvieracie chlpy zvládne efektívne odstrániť srsť z vášho domáceho maznáčika.

Robotický vysávač ETA master je unikát, ktorý najskôr podlahu dôkladne vysaje, potí ju perfektne vytrie av priebehu toho ju aj vydezinfikuje pomocou UV lampy. Tento vysávač umožňuje aj hlasový sprievod v slovenčine, má funkciu zapamätania a ešte ponúka 5 máp upratovania.

Funkciu máp a možnosť hlasového sprievodu ponúkajú aj vysávače ETA Navaggio a ETA Navaggio Profi. Tieto modely zároveň s tým disponujú obsiahlou ponukou mnohých režimov upratovania, medzi ktorými nájdete vytieranie, upratovanie pozdĺž stien alebo lokálne upratovanie.

Najväčšou hviezdou medzi robotickými vysávačmi ETA je bezpochyby model ETA Twins, ktorý má múdru základňu. Tá vysávač nielen dobije a poskytne mu tak chýbajúcu energiu, ale tiež vie vyprázdniť prachovú nádobu.

Najlepšie hodnotené robotické vysávače ETA

  1. Robotický vysávač ETA Navaggio 2228
  2. Robotický vysávač ETA Raggio Eco 3225 90000
  3. Robotický vysávač ETA Navaggio Profi 4228

O značke ETA

Táto obľúbená česká značka bola založená 3. septembra 1943. Jej zakladateľom bol podnikateľ Ján Prošvic, ktorý dal vzniknúť Elektrotechnickej akciovej spoločnosti ESA. To bol v podstate prvopočiatok výroby elektrických spotrebičov u nás, konkrétne teda v Hlinsku.

Ako prvý začal výrobu elektrických žehličiek. V roku 1948 došlo k znárodneniu a spoločnosť bola začlenená do koncernu Elektro-Praga Praha. Vďaka tomu bola firma pomenovaná Elektro-Praga, čo trvalo až do roku 1995.

V rokoch 1950–1965 sa táto značka objavovala ako národný podnik Elektro-Praga Hlinsko. Roku 1952 sa z Rýnovice previedla výroba vysávačov práve do Hlinska a tieto domáce spotrebiče boli hlavnou náplňou výroby.

Už v roku 1960 došlo k registrácii ochrannej známky ETA. Tá sa u nás stala tou najznámejšou a najvyhľadávanejšou značkou, ktorou je v podstate aj dnes, v rámci celej Českej republiky.

Zaujímavý bol rok 1973, kedy bol dvorným dizajnérom domácich elektrospotrebičov ETA Stanislav Lachman, ktorý bol absolútnou špičkou vo svojom odbore a vybudoval si veľmi dobré meno aj vo svete. K jeho najznámejším návrhom patril kuchynský mixér z roku 1954, ktorý bol charakteristický svojim tvarom pripomínajúcim kalich.

Rovnako sa zaslúžil o dizajn fénu v tvare laserovej pištole av roku 1973 uzrela svetlo sveta jeho žehlička ETA 211, ktorá mala tú najväčšiu žehliacu plochu na celom svete v tom čase a stala sa tak úplným fenoménom.

Rok 1981 sa niesol v znamení nového vysávača Eta x400, ktorý sa v tomto roku začal vyrábať a za 16 rokov výroby tak na trh postupne prišlo skoro 2 500 000 kusov. Spoločnosť Elektro-Praha Hlinsko bola v roku 1993 sprivatizovaná v rámci kupónovej privatizácie, a tak sa novými vlastníkmi stali privatizačné fondy veľkých bánk zvučných mien.

V roku 1996 konečne došlo k zmene názvu spoločnosti z Elektro-Praha Hlinsko na ETA a.s., teda tak ako znela ochranná známka. Výroba obľúbenej a do tej doby hojne využívanej klasickej žehličky (tzv. suchej) ETA 219/220 bola ukončená v roku 1997.

Je neuveriteľné, že od roku 1972 sa vyrobilo skoro 11 500 000 kusov. V roku 2001 vstupuje do spoločnosti ETA strategický vlastník Plastkov s.r.o. a hneď o rok neskôr, teda v roku 2002 je zahájená výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Zároveň s tým je do spoločnosti prijatý nový hlavný dizajnér Zdeněk Veverka. V auguste 2008 bola vyčlenená divízia výroby pre plastové diely a došlo tak k vzniku samostatnej spoločnosti Plastkov. ETA sa odvtedy zameriava iba na domáce spotrebiče.

Treba podotknúť, že po 60 rokoch došlo v tomto roku aj k zmene loga spoločnosti. V roku 2009 sa ETA pýši najpredávanejším vysávačom, ktorým sa stal model Onyx. Rovnako ako aj iné spoločnosti, musela ísť s dobou aj ETA, aby udržala svoje postavenie na trhu.

To znamená aj také drobnosti, ako je zameranie na online komunikáciu so zákazníkmi a obchodnými partnermi, aj nový dizajn webových stránok a začala chystať nový e-shop. To všetko stihla počas roku 2011, dokonca aj rozšírila marketingovú komunikáciu na internet prostredníctvom kampane Testované pre Čechov a Slovákov.

Rok 2012 bol aj naďalej plodný vďaka novým výrobkom značky ETA, ktorá sa stala za dobu svojho pôsobenia na slovenskom trhu značkou slovenskej kvality aj dizajnu. Na jar sa vytasila s tzv. predĺžkou záruky, vďaka ktorej je možné mať na spotrebiče dlhšiu záruku a to namiesto 2 rokov, na 3, 5 až 10 rokov. V roku 2013 oslávila ETA sedemdesiatročné výročie založenia tejto spoločnosti/značky.

Na oslavu tejto významnej udalosti uviedla na trhu luxusnú novinku GENEROSO, ktorá patrí do kategórie vreckových podlahových vysávačov. Neuveriteľná je predĺžená záruka na neuveriteľných 70 rokov. Ide však o limitovanú edíciu, a tak sa na trh dostalo iba 1943 kusov.

Možno vás zarazí ten zvláštny počet, ale kto čítal starostlivo, iste si pamätá, že 1943 je rok založenia spoločnosti, preto toľko kusov v rámci limitovanej edície. Jeseň roku 2015 bola významná vďaka spusteniu nového e-shopu a možnosti vyzdvihnúť si svoju objednávku na akejkoľvek značkovej predajni.

Lahôdkou je, že tovar je pripravený na vyzdvihnutie už do 1 hodiny od uskutočnenia online objednávky. Hviezdou roku 2016 sa stal kuchynský robot Gratus, ktorý obhájil svoje prvenstvo ako najpredávanejší robot na českom trhu, a to štyri roky po sebe.

V roku 2017 prichádza vysokootáčkový mixér Vital Blend, ktorý bol priamo stvorený na prípravu smoothie. Pozadu nezostáva ani šnekový odšťavovač Vital Press a pekáreň na chlieb. Tá dokonca disponuje unikátnym Vital programom.

Milovníci značky ETA mali veľkú radosť v roku 2018, keď sa na trhu objavila limitovaná kolekcia Storio. Vznikla ako oslava 75. výročia značky ETA a bola kombináciou inovatívnych a vysoko moderných technológií s retro designom.

Samozrejme, že ETA drží krok s modernou dobou, a tak nebolo prekvapením, keď v roku 2019 uviedla na trh sonické zubné kefky Sonetic, ktoré majú inovatívnu sonickú technológiu MOVE+ a taktiež sonické kefky na pleť Fenité. V súčasnej dobe bola rozšírená retro kolekcia ETA Storio.

Tá sa dokonca pýši popularitou v rámci obľúbeného televízneho programu Českej televízie Peče celá krajina. Obľúbená je aj v domácnostiach, vďaka čomu sa objavujú stále nové modely spotrebičov, nech sú to stolné mixéry, pákové kávovary, chladničky a mnohé ďalšie.

Pokiaľ ide o farby, naraziť môžete na červenú, čiernu a béžovú. Je dobré spomenúť aj to, že spoločnosť ETA má dohromady 25 predajní a jej výrobné portfólio zahŕňa 240 výrobkov naprieč mnohými kategóriami.

Robotické vysávače Eta môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Mall.sk a Alza.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo