Robotické vysavače Robzone

Robotické vysávače Robzone sa postarajú nielen o koberce, ale aj všetky hladké podlahy. Nezľakne sa dokonca ani drevených či laminátových. Pre domácnosť, kde žije nejaké zvieratko, sú nenahraditeľným pomocníkom a poradia si aj s dlhými vlasmi.

Vysávače na vysávanie aj mokré vytieranie sú vhodné pre alergikov, pretože zachytia aj ten ultra jemný prach, s ktorým si mnohé vysávače často vôbec neporadia. Vďaka dlhoročnej tradícii má Robzone mnoho fanúšikov, ktorí dobre vedia, že práve tieto robotické vysávače sú ideálnou voľbou pre kvalitné upratovanie.

Využívajú na to najmodernejšie a unikátne technológie, vďaka ktorým je upratovanie efektívne, komfortné a hlavne rýchle. Veľkou výhodou je, že sa všetky informácie dozviete priamo od výrobcu, pretože Robzone svoje produkty ponúka priamo a za čo najlepšiu možnú cenu.

Všetky robotické vysávače Robzo

Robotické vysávače Robzone pre zdravé upratovanie

Pokiaľ chce človek naozaj čistú a sviežu domácnosť, kde sa bude bez problémov dýchať, musí ju neustále udržiavať v čistote a hlavne bez prachu. Ten totiž dokáže značne potrápiť nielen dýchacie cesty, ale usadí sa prakticky na čomkoľvek vrátane podlahy.

Podľa štatistík až 98 % prachu dopadá na podlahu, pričom jemný prach je to úplne najhoršie, pretože sa zdvíha do vzduchu aj pri najmenšom pohybe. Robotické vysávače Robzone Health Concept boli špeciálne vytvorený na likvidáciu jemného prachu.

S tým im pomáha aj úplne nová unikátna uhlíková Nano Air filtrácia. Pre zdravé upratovanie sú určené modely Roomy Supra Profi, Roomy Supra Homevac, Duoro X-Max Profi, Duoro Ultimate Profi a Duoro X-Max Homevac.

Robotické vysávače Robzone s mokrým vytieraním

Niektoré domácnosti si na koberce nepotrpia a volia rôzne typy podláh, ktoré treba pravidelne vytierať. Pokiaľ nechcete neustále riešiť vedierko s mopom alebo mop s rozprašovaním, pomôžu s tým robotické vysávače, ktoré majú vo výbave vytieranie a jednoducho vytrú za vás, kdekoľvek, kedykoľvek a tak často, ako je potrebné.

Keď sa k tomu ešte pridá systém Aquamax, je nielen perfektne vytreté, ale taktiež prebehne šetrná dezinfekcia a všetko krásne vonia. Tieto spotrebiče majú veľmi vysokú saciu silu, batériu, ktorá dlho vydrží av neposlednom rade aj značkové invertorové motory, na ktoré neustále dohliada počítač a zamedzuje tak ich poruche.

Pre vytieranie sú určené modely Duoro XClean Profi, Duoro Xcontrol Profi, Duoro X-Max Profi, Duoro Ultimate Profi a Duoro X-May Homevac.

Technológia Airmax

Inovatívna technológia Airmax je úplne unikátnym spôsobom, ako zaistiť efektívne upratovanie hladkých podláh a kobercov. Inovatívny vysokotlakový ventilátor značne navýši prúdenie vzduchu pomocou špeciálnej lamelovej kefy, ktorá má aerodynamický tvar.

Vďaka modernej konštrukcii sú tak nečistoty zdolávané rýchlosťou skoro 10 000 cyklov každú minútu. Efektivita čistenia je tak v prípade kobercov vyššia o 70 % a na hladkých podlahách až o 50 %.

Systém Aquamax

Komplexný systém Aquamax nahrádza ručné vytieranie pomocou mopu, odpadne vám tak ťahanie vedra, v ktorom by bolo nutné bežný mop vyprať a vyžmýkať.

Všetky nečistoty nachytajú múdre mikrovlákna Addsorb fibre, v ktorých zostane každé smietko uzamknuté a mop tak pri každom kontakte s podlahou zostane úplne čistý až do konca upratovania.

Na podlahu sa tak vždy dostane len čistá voda, ktorú veľmi zotrie a zanechá plochu čistú. To je oproti klasickým mopom veľmi veľké plus a skvelá inovatívna vychytávka.

O značke Robzone

Spoločnosť Robzone patrí k tým značkám, ktoré sú tu v kategórii robotické vysávače od samého začiatku. V roku 2008 bolo Robzone založené v Prahe a ešte v tom istom roku sa na trhu objavil Roomy Gold, prvý robot, ktorý zaistil našim gazdinkám možnosť ušetriť trochu času pri upratovaní podlahy.

Postupne sa potom medzi robotické vysávače Robzone pridal Roomy 2.0 – 3.0 a Roomy Silver Dog. Rok 2013 znamenal príchod prvého robotického vysávača, ktorý podlahu nielen vysaje, ale aj vytrie. Ide o model Duoro.

Ostatne v roku 2015 sa stal najobľúbenejším robotickým vysávačom práve Duoro XClean. Od českých domácností dostal 5 hviezd z 5. O rok neskôr prichádza robotický mop s predvysávaním Moppy. No, a keďže aj Robzone sa snaží držať krok s modernou dobou, od roku 2017 sa už vysáva a vytiera s pomocou mobilnej aplikácie Duoro Xcontrol.

Veľký úspech oslávili robotické vysávače Robzone v roku 2020, kedy sa Duoro XClean Profi, stal víťazom v kategórii najlepší robotický vysávač. V tom istom roku predstavil Robzone úplne inovatívne a hlavne unikátnu technológiu vysávania Airmax.

Vlani sa na trhu objavil Duoro Ultimate, ktorý sa pýši špičkovou laserovou navigáciou. No a tento rok bol zrodením pre Duoro X – Max Homevac, čo je nový super pomocník, s ktorého pomocou bude váš domov dokonale čistý a svieži. Dá sa povedať, že celých 14 rokov od vzniku tejto spoločnosti, sa v našich domácnostiach darí jednoducho a spoľahlivo udržiavať čistota všetkých podláh.

Nezáleží vôbec na tom, či si robotické vysávače Robzone zaobstarajú domácnosť s malými alebo už odrastenými deťmi, mladí manželia, ktorí ešte len rodinu očakávajú, milovníci domácich miláčikov alebo jednoducho akákoľvek iná domácnosť, všade za ne pracuje práve tento skvelý robot, nech už zaobstaráte akýkoľvek .

Výhodou je, že Robzone predáva svoje robotické vysávače sám, vrátane všetkého potrebného príslušenstva. Vždy tak máte záruku špičkového servisu, poradenstva a tej najlepšej možnej ceny, pretože tovar nejde cez žiadneho prostredníka.

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo