Ryžovary ECG

Ryžovary ECG sú určené pre každého milovníka ryže, ktorý už má plné zuby tej sáčkovej, ktorú si uvaríme aj s vrecúškom na platni alebo klasické sypké, ktoré nasypeme do hrnca av mnohých prípadoch aj pripálime, keď nás napríklad niekto nečakane odvolá kvôli nejakému problému.

Všetky ryžovary ECG

Elektrické hrnce na ryžu vám s prípravou ryže pomôžu a vy tak hravo zvládnete urobiť rovnako kvalitnú ryžu ako nejaký profesionálny kuchár a pritom v domácich podmienkach. Unikátne modely ryžovarov, ktoré ECG ponúka, pripraví ryžu v priebehu niekoľkých minút, bez námahy, pripálených hrncov a ešte udržuje ryžu teplú po maximálnu možnú dobu. O túto výsadu sa stará funkcia Keep Warm. Kapacita nádoby na ryžu sa líši podľa vybraného druhu modelu, rovnako ako príkon prístroja.

Odlišné sú aj jeho rozmery, hmotnosť, dizajn i výbava. Niektoré môžu mať len lyžicu na ryžu a odmerku, ktorú využijete na odmeranie množstva ryže aj vody, iné majú v balení aj parný kôš alebo napríklad formičku, vďaka ktorej si na tanier vytvoríte rozkošné ryžové kopčeky. Skrátka vždy záleží na tom, ktorý ryžovar vám padne do oka. Pre každého používateľa sú dôležité iné vlastnosti.

O značke

Značka ECG vznikla v roku 1996, kedy sa začali objavovať prvé výrobky. Zrejme najviac v tom čase leteli mikrovlnné rúry, ktoré zaznamenali nebývalo veľký úspech v podobe počtu predaných kusov. Základnou vlastnosťou výrobkov značky ECG je najmä spoľahlivosť a neustále rozširovaný sortiment.

V súčasnosti tak na trhu narazíte na mnoho rôznych produktov, ktoré nesú značku ECG. Patria sem mixéry, šľahače, mikrovlnné rúry, rýchlovarné kanvice, osobné váhy, sušičky potravín, ryžovary, práčky, sendvičovače a mnoho ďalších.

Ryžovary ECG môžete nakúpiť v e-shope: Mall.sk

Podobný článok, ktoré by vás mohol zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo