Ryžovary Tefal

Pokiaľ ide o ryžovary Tefal, potom sú to elektrické hrnce, ktoré sú určené pre jednoduchú, rýchlu a hlavne bezproblémovú prípravu ryže bez toho, aby ste čokoľvek pripálili.

Automaticky varí, po uvarení udržujú ryžu teplú po maximálnu možnú dobu a ešte zvládnu aj niektoré ďalšie potraviny. Každý ryžovar je niečím špecifický a zároveň sa môžu jednotlivé modely líšiť. Objem, hmotnosť aj príkon sú zásadné vlastnosti, ktoré sú u každého modelu individuálne.

Všetky ryžovary Tefal

Varenie nikdy nebolo jednoduchšie, rovnako ako údržba. Akonáhle skončíte a necháte spotrebič vychladnúť, odnímateľné časti je u väčšiny ryžovarov možné umývať v umývačke riadu. Niektoré majú parný kôš, inak do klasickej výbavy patria väčšinou lyžice na ryžu a odmerka na odmeranie vody aj ryže.

V závislosti na veľkosti či skôr rozmeroch ryžovaru sa líšia aj ich skladovanie. Tie väčšie je väčšinou nutné nechávať na kuchynskej linke, zatiaľ čo malé hravo zastrčíte do kuchynskej skrinky alebo si ho vezmete so sebou na chatu alebo napríklad do kempu.

O značke Tefal

Značka Tefal bola založená roku 1956, keď vtedy Marc Grégoire aplikoval teflónový povlak na panvice podľa rady svojej ženy (dovtedy to skúšal len s rybárskym náradím). Tefal sa tak stal spoločnosťou, ktorá ako úplne prvá začala s výrobou panvíc a riadu, ktorý má nepriľnavý povrch, čo gazdinkám značne uľahčilo prípravu pokrmov.

Odvtedy sa snaží stále prichádzať s rôznymi inováciami a novými technológiami. Vďaka týmto inováciám tak napríklad uzrela svetlo sveta prvá bezdrôtová žehlička, ktorá umožňuje bezproblémové žehlenie a úplne voľný pohyb bez zbytočného ťahania šnúry.

Ryžovary Tefal môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobný článok, ktoré by vás mohol zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo