Grily Tefal

Grily Tefal sa pýšia vysokou kvalitou, veľmi elegantným dizajnom a množstvom užitočných funkcií. Vďaka týmto grilom z vás budú experti na grilovanie rôznych pochúťok. Podľa typu, ktorý zvolíte, si môžete nastaviť optimálny čas grilovania podľa toho, aké veľké alebo silné je mäso, ktoré doň vložíte.

Grily Tefal disponujú aj špecializovanými automatickými programami na prípravu konkrétnych pokrmov, ako sú morské plody, steaky alebo obľúbené burgre. Vedľa automatického nastavenia, je možný aj ručný režim na 4 rôznych stupňoch.

Všetky grily Tefal

TOP rada grilov Tefal dostala do výbavy naozaj veľkú grilovaciu plochu a 9 automatických programov. K dispozícii sú klasické elektrické stolné grily, barbecue grily a taktiež kontaktné grily.

O značke Tefal

Značka Tefal vznikla v roku 1956 vo Francúzsku. Dá sa povedať, že máme túto populárnu značku spojenú predovšetkým s výrobou panvíc.
Avšak pokrok šiel aj v tejto spoločnosti dopredu, a postupne sa rozširoval sortiment do mnohých kategórií.

Grily Tefal sú vítaným sortimentom najmä pre tých zákazníkov, ktorí nemajú možnosť zaobstarať si klasický veľký gril na záhradu, ale sú odkázaní na grilovanie v kuchyni na kuchynskej linke.

Grily Tefal môžete nakúpiť v týchto eshopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo