Kontaktné grily Tefal

Kontaktné grily Tefal uľahčia prípravu akejkoľvek pochúťky, či už je to mäso, zelenina alebo napríklad ovocie. Vynikajú vysokou kvalitou, špičkovým spracovaním a skvelým výkonom. Disponujú funkciou Indikátor stupňa prepečenia, čo uľahčí prípravu každého jednotlivého pokrmu.

Všetky kontaktné grily Tefal

Princípom je prispôsobenie času grilovaniu veľkosti aj hrúbke suroviny (mäso, zelenina atď.). Súčasné modely kontaktných grilov Tefal boli vybavené hneď šesticou špecializovaných automatických programov.

Jedná sa o programy na grilovanie burgerov, morských plodov, alebo aj steakov. Niektoré modely majú zase pre zmenu 4 stupne ručného režimu. Na trhu nájdete aj XL modely s väčšou plochou na prípravu pokrmov a 9 automatickými programami.

O značke Tefal

Značka Tefal vznikla v roku 1956 vo Francúzsku. Dá sa povedať, že máme túto populárnu značku spojenú predovšetkým s výrobou panvíc. Avšak pokrok šiel aj v tejto spoločnosti dopredu, a tak sa postupne začal objavovať ďalší nový produkt z rôznych kategórií. Kontaktné grily sú vítaným sortimentom najmä pre tých zákazníkov, ktorí nemajú možnosť zaobstarať si klasický veľký gril na záhradu, ale sú odkázaní na grilovanie v kuchyni na kuchynskej linke.

Kontaktné grily Tefal môžete nakúpiť v týchto eshopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo