Ryžovary Sencor

Značka Sencor ponúka celý rad automatických ryžovarov, ktoré zaistia vynikajúcu chuť aj nezabudnuteľnú, veľmi výraznú arómu ryže. Ryžovary sú vynikajúcimi pomocníkmi, ktorí uvaria akýkoľvek druh ryže, vrátane tej, ktorá je špeciálne určená na prípravu sushi.

Všetky modely pracujú na rovnakom princípe a tým je varenie v pare. Proces varenia je úplne jednoduchý, spoľahlivý a veľmi dokonalý. Najväčšou výhodou týchto spotrebičov je ten, že sa vám nikdy v žiadnom z týchto plne automatických ryžovarov nikdy nepripečie.

Všetky ryžovary Sencor

Vaša úloha spočíva jedine v tom, že si odmeriate ryžu, prepláchnete, nasypete do nádoby ryžovaru, ktorá je vyberateľná, pridáte potrebné množstvo studenej vody, zaklopíte a zapnete. Akonáhle je dovarené, prepínajú sa ryžovary automaticky do tzv. Keep Warm režimu, čo je udržovanie teploty, čo je možné po dobu až 6 hodín.

Ryžovary Sencor nie sú obmedzené iba na prípravu ryže, zvládnu toho totiž oveľa viac. Vedľa ryže môžete pripravovať množstvo potravín, či už zeleninu, vajcia, strukoviny a mnoho ďalšieho. Stačí 30 minút a môžete mať hotové komplet celé jedlo. Rovnako jednoducho ako pripravíte ryžu, môžete hravo pripraviť rôzne kaše, omáčky, cestoviny, obilniny a u niektorých ryžovarov aj knedle.

O značke Sencor

Značka Sencor vznikla v roku 1969 v Japonsku. Napriek tomu, že má bohatú históriu, pre nás je zásadný súčasný trend, ktorým je tento výrobca na svetovom trhu výnimočný. Rozhodne je to široký sortiment a neustále sa rozširujúce portfólio výrobkov, ktorých je v súčasnosti viac ako 1 000. Pokiaľ ide o sortimentné skupiny, Sencor už ich obsadil celkovo 6. Jedná sa o zdravie a krásu, tablety a telefóny, spotrebnú elektroniku, kancelársku techniku , auto-elektroniku a nakoniec kuchyňa, domácnosť.

Nemenej dôležitý je aj dizajn, na ktorom si pri každom jednotlivom výrobku dáva Sencor naozaj záležať, rovnako ako pri obaloch, v ktorých sa predávajú. Dokonca je známy tým, že u niektorých skupín výrobkov dokáže ponúknuť tú najširšiu škálu farieb, v ktorej nemá konkurenciu.

Navyše je všetko dokonale zladené, takže keď si kúpite napríklad 10 rôznych spotrebičov v zelenej farbe, všetky budú v rovnakom odtieni. Odzvonilo tak nudným nevýrazným šedivým kuchyniam, Sencor im dáva novú iskru aj farebnosť. Popri kvalite si dáva výrobca záležať aj na výhodnej cene.

Ryžovary Sencor môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobný článok, ktoré by vás mohol zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo