Televízory Hisense

Televízory Hisense sú dielom čínskeho výrobcu, ktorý vpadol na náš tuzemský trh len nedávno. Napriek tomu je to jeden z najväčších výrobcov aj predajcov v kategórii SMART televízorov. Pýši sa priaznivými cenami a vysokou kvalitou obrazu.

Vo väčšine prípadov disponujú televízie Hisense 4K Ultra HD rozlíšenie. Poteší vynikajúci pomer ceny/kvality/výkonu. V ponuke nájdete LED televízie, ULED TV aj modely, ktoré sú kompatibilné s 3D technológiou. Vďaka minimalistickému dizajnu sú všetky ploché LED televízory ideálnou voľbou do ktorejkoľvek domácnosti.

Všetky televízory Hisense

ULED televízory Hisense

ULED je patentované označenie kvality obrazu. Rad televízorov Ultra LED je zárukou inovatívneho designu, mnohých pokročilých technológií i zaujímavého ovládania pomocou operačného systému VIDAA.

Tieto modely majú veľmi užitočné technológie, ako je priestorový zvuk Dolby Atmos, panel s frekvenciou až 120 Hz, lokálne stmievanie až so 180 zónami, Dolby Vision HDR aj široký farebný gamut.

OLED televízory Hisense

Pri obrazovkách s technológiou OLED nie je nutné podsvietenie, pretože všetky diódy s veľkosťou jedného pixelu majú vlastné svetlo fungujúce úplne nezávisle.

Nevyužité diódy úplne zhasnú a čierna je vďaka tomu oveľa čiernejšia, čo je práve zásluha OLED technológie. Nechýba veľmi široká paleta farieb zaručujúca priblíženie k realite obrazu.

QLED televízory Hisense

Technológia Quantum Dot Colour funguje tak, že mikroskopické nano kryštály umožnia s vysokou presnosťou rozlíšiť tri základné farby – modrú, zelenú a červenú.

Následne potom prichádzajú plynule gradujúce farby v pestrej škále. S touto technológiou budú farby presne také, ako majú vyzerať v skutočnosti a ako sa vyskytujú v reálnom priestore.

UHD televízory Hisense

Tieto 4K televízory Hisense sú zárukou perfektného pomeru výbava/cena/kvalita. Nadchne vás nadčasový moderný dizajn, ktorý ešte podčiarkne tenký rámik okolo obrazovky. Zážitok z obrazu je tak maximálny.

Vo väčšine prípadov majú jednotlivé modely UHD televízorov rýchle bezdrôtové pripojenie k internetu, Smooth Motion a Ultra Motion pre plynulé zobrazovanie aj tých najrýchlejších scén bez nežiaduceho kosenia. Ďalej disponujú operačným systémom VIDAA, ktorý je intuitívny a rýchly.

O značke Hisense

Čínska spoločnosť Hisense bola založená v roku 1969 a k jej hlavným výrobkom patrí jednoznačne televízia. Tá prvá sa na trhu objavila roku 1978 a jednalo sa o model CJD18.

Rok 2013 priniesol priehľadnú/transparentnú 3D televíziu. Od roku 2015 potom získala firma Hisense Group právo na predaj televízií v USA a to pod značkou Sharp. Prvý 8K 10-bitový televízor HDR prichádza na trh v roku 2020.

Televízory Hisense môžete kúpiť v týchto e-shopoch: Mall.sk a Alza.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo