Televízory Samsung

Televízory Samsung patrí k úplnej špičke na poli elektroniky. Vynikajú špičkovou kvalitou, precíznym spracovaním a vynikajúcim obrazom. Sú dokonale vyladené do posledného detailu, bez ohľadu na to, aký model či uhlopriečku zvolíte.

Ich cena sa pohybuje cca od 214 eur, cez desaťtisícové modely až po televízie, ktoré stoja aj desiatky tisíc eur. Práve úplne neprekonateľný obraz je to, čo nás na tejto značke televízorov láka najviac.

Obraz je čistý, ostrý, nekosí sa, nerozmazáva, netvorí sa šmuhy, je skrátka perfektný. Dokonca disponujú unikátnou technológiou QLED. Tá je skvelou alternatívou tzv. OLED technológie, ktorá je bežná pri moderných televízoroch.

Svojim dizajnom zapadnú do každej domácnosti, či už máte tradičné alebo moderné poňatie interiéru. Okrem QLED a OLED televízorov sú tu tiež Neo QLED či HD TV Veľkosť uhlopriečky sa pohybuje v rozmedzí od 43 „(108 cm) do 98“ (245 cm).

Všetky televízory Samsung

No Gap – systém uchytenia

Inovatívny spôsob pre uchytenie televízora tesne k stene bez toho, aby sa akokoľvek nakláňal či trčal. Systém No Gap Wall Mount umožňuje pripevniť televíziu tak, že ju zavesíte na konzolu, ktorú predtým musíte pripevniť na stenu. Televízia bude splývať so múrom a bude vyzerať úplne prirodzene, ako keby bola súčasťou múru.

QLED televízory Samsung

Technológia Quantum Dot zaistí maximálnu jemnosť pri farebných prechodoch bez toho, aby dochádzalo k ich strate aj pri nastavení vyššieho jasu. Celokovový design je vhodný do akéhokoľvek interiéru. Výhodou je aj vyššia životnosť a dokonalá kvalita farieb, vďaka ktorým vyzerajú presne tak, ako v realite, čo je úplná rarita.

8K televízory Samsung

Hoci 4K ponúka dosť jemný obraz, s 8K televízorom bude ešte jemnejší a 16x detailnejší oproti Full HD rozlíšeniu. Ostatne 8K sa pýši skoro 8 000 pixelmi, čo je vlastne dôvod pomenovania. S touto technológiou si užijete každý svoj program naplno.

Smart televízory Samsung

Smart televízie sú vyzbrojené vlastným operačným systémom Tizen, ktorý bol špičkovo vyladený, aby fungoval bez zádrhelov. Oproti systémom ako je napríklad Android je priamo nadupán funkciami a šliape na 150%.

Čo poteší je vskutku vysoká rýchlosť pri akejkoľvek aktivite. PIP technológia obraz v obraze vám umožní sledovanie hneď dvoch kanálov súčasne. Poteší rýchle nahrávanie, ale aj prehrávanie multimédií, ktoré máte uložené na externom disku.

O značke Samsung

Spoločnosť bola založená v roku 1969 ako Samsung-Sanyo Electronics a potom prešla premenou, pokiaľ ide o názvy. Prvý čiernobiely televízor uzrel svetlo sveta v roku 1970 ao rok neskôr sa začali tieto čiernobiele televízie vyvážať do Panamy. V roku 1989 bolo celkovo vyrobených viac ako 20 miliónov farebných televízií.

Televízory Samsung môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo