Televízory Sony

Televízory Sony sa radí k úplnej špičke, nielen vďaka technologickým inováciám, ale aj vysokej prestíži a elegantnému dizajnu. Svojimi technológiami prispievajú k obohateniu trhu v celosvetovom meradle.

Nechýbajú televízory 4K Ultra HD TV, OLED TV, ale aj 8K a mnohé ďalšie. Každá jednotlivá televízia ponúka vysoký kontrast as ním aj dokonalý zážitok pri sledovaní akéhokoľvek programu.

Všetky televízory sony

Na výber máte rôzne veľkosti na základe zvolenej uhlopriečky. Je dobré spomenúť, že televízia SONY často získavajú mnohé ocenenia a obsadzujú prvé priečky za špičkový obraz.

OLED technológia zaistí dokonalú sýto čiernu farbu a vynikajúci jas. Cognitive Processor XR zaistí reprodukciu spôsobom zodpovedajúcim vlastnostiam nášho zraku i sluchu, takže zážitok z každého sledovania bude úplne realistický a nenapodobiteľný. Vďaka Triluminos displeju je zaručené širšie spektrum farieb so živším a oveľa viac prirodzeným obrazom.

O značke Sony

Spoločnosť Sony Corporation bola založená v roku 1946 v japonskom Tokiu. Napriek tomu, že na začiatku všetkého stálo tranzistorové rádio, začala sa postupne ponuka produktov rozširovať. Roku 1958 sa spoločnosť premenovala na SONY.

V roku 1960 bol vyrobený prvý prenosný tranzistorový televízor na svete, zatiaľ čo prvý farebný televízor Trinitron uzrel svetlo sveta v roku 1968. V roku 1996 potom prichádza na trh prvý televízor s horizontálne aj vertikálne plochou obrazovkou ao rok neskôr potom HD televízory.

Rok 2014 prináša televízie s 4K technológiou ao rok neskôr sa predstavujú televízory Android. Dva roky potom sú na veľtrhu v Las Vegas uvedené OLED televízie.

Televízory Sony môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

1 Comment
  1. Reply
    Maroš Rusnák 4.11.2023 at 7:14

    Spokojnosť s oled TV ktorú vlastním

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo