Televízory Philips

Televízory Philips sú obľúbené najmä vďaka technológii Ambilight. Jedná sa o okolité osvetlenie televízie, vďaka ktorému si užijete sledovanie každého filmu/relácie pomocou tzv. rozšíreného obrazu do okolia. Princípom tejto technológie je, že keď je v chode, vrhá svetlo na tú časť steny, ktorá sa nachádza za televíziou, tým sa obraz opticky rozšíri, oči sa tak nemusia toľko namáhať a znižuje sa ich únava pri sledovaní.

Všetky televízory Philips

Je dobré spomenúť, že spomínaná technológia Ambilight je unikátna a nájdete ju len pri televízoroch značky Philips. Pri vybraných modeloch je integrovaný P5 procesor, ktorého zásluhou sa dokáže kvalita obrazu vyšplhať až na najvyššie priečky. Android TV disponujú rovnomenným operačným systémom, takže si na televízii hravo spustíte mnohé hry a aplikácie, vďaka ktorým sa zabaví celá rodina. Samozrejmosťou sú aj OLED televízie či LCD.

Hranie hier

Pokiaľ máte televízor Philips a ste fanúšikom pre hranie hier, potom máte ideálneho parťáka, s ktorým si každú hru užijete na plné kôstky. Vo chvíli, keď zapnete hernú konzolu, prepne sa vaša televízia automaticky do režimu s tzv. ultranízkou latenciou.

Zásluhou toho bude veľmi rýchla odozva počas hrania a hlavne úplne plynulá grafika bez kosenia obrazu. Technológia Ambilight navyše zaistí prenesenie akcie rovno do priestoru vašej miestnosti a všetko tak bude oveľa realistickejšie. Zvukový systém Bowers & Wilkins je zárukou dokonale čistých dialógov

O značke Philips

Značka Philips vznikla roku 1891 v Eindhovene. Patrí k najväčším elektronickým firmám v celosvetovom meradle. Pôvodne začala spoločnosť s výrobou lámp, ale postupne pridávala aj ďalšie produkty. Televízie značky Philips dorazili na trh roku 1949.

Televízory Philips môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo