Televízory Sencor

Televízory Sencor vám zaistí príjemný zážitok pri sledovaní akéhokoľvek obľúbeného filmu, seriálu alebo napríklad dokumentu. Pestrosť farieb dopĺňa HD, Full HD alebo Ultra HD rozlíšenie. V ponuke nájdete mnoho modelov, medzi ktorými si zvládne vybrať aj ten najnáročnejší zákazník. Všetky televízie Sencor zapadnú do každej domácnosti a skvele doplnia interiér.

Všetky televízory Sencor

Akýkoľvek televízor, ktorý zvolíte, spĺňa požiadavky pre DVB-T2 spolu s kodekom H.265/HEVC. Máte tak istotu vysielania v ďaleko lepšej kvalite as väčším počtom televíznych staníc, pre ktoré je tu dostatočný priestor.

Pokiaľ má vaša televízia chytré rozhranie, poteší vás svižné fungovanie aj dokonalá intuitívnosť. Na obrazovke si ľahko a rýchlo prezriete rôzne webové stránky, alebo si prehráte ktorékoľvek video z YouTube.

SMART televízie sa pripájajú do siete LAN prostredníctvom kábla, prípadne pomocou integrovaného bezdrôtového Wi-Fi modulu.

HD televízie Sencor si od začiatku udržujú vynikajúci pomer cena/kvalitný obraz v HD Ready rozlíšení. Zaistí tak veľmi intenzívny zážitok pri sledovaní všetkých programov. Full HD rozlíšenie, ktoré má 1920 x 1080 bodov vie každého diváka úplne pohltiť, a to takým spôsobom, že budete mať pocit, ako keď ste priamo v televízii súčasťou napríklad obľúbeného filmu alebo napríklad beháte s loptou po ihrisku v priebehu futbalového zápasu.

Každé posedenie pri televízii tak bude nezabudnuteľným zážitkom. Ultra HD televízie Sencor majú rozlíšenie 3840 x 2160 bodov, kedy máte záruku úchvatného obrazu, ktorý je ostrý, s pestrou škálou farieb a dokonalý v každom ohľade.

O značke Sencor

Vznikla v roku 1969 a od začiatku sa jej veľmi darilo. Sencor bol prvý kto predstavil stereo magnetofón, avšak postupom času sa značka rozvíjala a neustále prichádzala s novými produktmi, medzi ktoré radíme aj televízie. Tie dnes môžete zakúpiť v 55 krajinách sveta. To, čím je v súčasnosti značka známa, je ponuka spotrebičov v pestrej škále farieb.

Televízory Sencor môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo