Televízory LG

Televízory LG sú známe svojimi unikátnymi a veľmi zaujímavými technológiami. Na trhu narazíte na mnoho kvalitných televízorov tejto značky, stačí si iba vybrať vhodný model. Popri Smart TV, sú tu tiež OLED televízie či NanoCell televízie s 4K a vyšším rozlíšením.

Inteligentné procesory α9 a α7 už štvrtej generácie zaistia, že obraz aj zvuk budú dosahovať tú najvyššiu kvalitu. Populárne sú televízie LG QNED, ktoré sú kombináciou technológií Quantum Dot, NanoCell a MiniLED.

Všetky televízory LG

Zásluhou tejto trojkombinácie sú živšie farby, perfektne vykreslené detaily a hlbšia čierna. Čisté a živé farby zaisťuje technológia NanoCell, pretože nanočastice sú vlastne čističe farieb. Špičkový obraz majú televízory LG UHD 4K, ktoré disponujú operačným systémom webOS.

Vďaka tomu máte záruku rýchleho a jednoduchého ovládania za použitia Magického ovládača. S ním môžete využiť ovládanie pohybom ruky, ale aj hlasové vyhľadávanie aj ovládanie.

OLED TV majú vynikajúce a plné detaily s maximálne hlbokými odtieňmi čiernej. Akákoľvek akcia je plynulá aj keď má rýchlejšie tempo.

Ultra Large TV je skvelou voľbou pre každého, kto by si chcel zriadiť domáce kino. Jedná sa o širokouhlé televízie LG, ktorá vyniká dokonale uhladeným dizajnom s inovatívnymi technológiami pre maximálny zážitok z každého filmu, ktorý si pustíte.

Full HD televízie sú obľúbené vďaka ostrému obrazu, živým farbám, perfektne sýtym odtieňom čiernej farby aj revolučným technológiám. K dispozícii sú rôzne veľkosti, takže máte pestrý výber.

O značke LG

Spoločnosť LG vznikla v roku 1958 pod názvom GoldStar v Kórei a už od počiatku si dávala záležať na kvalitnej výrobe a neustálemu zdokonaľovaniu technológií. Roku 1966 bola vyrobená úplne prvá kórejská televízia.

Rok 1998 priniesol prvý plazmový televízor s 60″ uhlopriečkou. V roku 2009 sa dostala až na druhé miesto medzi najväčšími výrobcami/značkami na poli LCD televízorov v celosvetovom meradle a 2011 bol uvedený 3D televízor so závierkovými okuliarmi. O tri roky neskôr, teda v roku 2012 prichádza značka LG s 84-palcovým televízorom na svete, zatiaľ čo rok 2014 sa nesie v znamení prvej 4K OLED TV a webOS smart TV.

Televízory LG môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo