Ako osloviť ženu na zoznamke?

Dlho sa vám páči nejaká slečna, ktorá spĺňa predstavy o vašej budúcej partnerke či žene? Aj keď existuje pár pravidiel na internete alebo v knihách, stále ste nenašli to pravé? Nevadí, od toho sme tu my, aby sme vám pomohli nadviazať prvý kontakt, ktorý býva väčšinou ťažký. Veľa ale záleží na vašej osobnosti. Aj keď neexistujú pravidlá, ako zaujať, predsa len existujú rady. To si teraz postupne prejdeme, tak čítajte ďalej.

Ako poslať prvú správu na zoznamke?

Zaujala vás slečna na zoznamke a neviete, ako ju osloviť, aby vás hneď nehodila do koša? Základom je profilová fotografia, a to najlepšie aktuálna. A ak ste splnili tento základný krok, tak sa môžete vrhnúť na prvú správu. napr. „Ahoj, zaujali ma tvoje modré oči‘‘. Veríme, že touto správou zaujmete, a predsa len vyčarujete slečne úsmev na tvári.

Ak vám slečna hneď neodpovie, tak nezúfajte. Slečny chcú, aby ich chlapci dobývali, alebo nie ste ich typ, ale toto spoznáte po pár týždňoch. Väčšinou sa dievčatá ozvú maximálne do dvoch týždňov. Ako už bolo spomenuté v úvode, že záleží na tom, akú má človek osobnosť a od toho sa tiež odvíja odpoveď na vašu správu.

Existuje niekoľko slov a viet, ktoré môžete napísať slečne, ktorá sa vám páči. Keď už ste poslali prvú správu, tak sa väčšinou musíte predstaviť. V tomto prípade je veľmi dôležité, ako odpovedáte, aby to na slečnu nepôsobilo, že je to falošný účet. Najlepšie zaujmete, keď budete úprimný a nebudete nič tajiť, pretože to vždy vyjde najavo.

Ktorým správam by ste sa mali vyhnúť?

 • Podľa fotiek vyzeráš silnejšie
 • Určite sa vyhnite pozdravu „ahojky a čauky“

Správy, ktorým sa vyhnúť nemusíte

 • Ahoj, zaujal ma tvoj úsmev.

Môžete napísať čo vás na slečne najviac zaujme, ale dodržiavajte túto štruktúru:

 • Snažte sa písať o sebe a buďte prirodzený
 • Dávajte si pozor na komplimenty
 • Než odošlete správu, tak si ju skontrolujte
 • Prvá správa by mala obsahovať pár slov
 • Veňujte sa svojmu profilu na zoznamke

Ako sa zoznámiť s dievčaťom?

S dievčaťom sa môžete zoznámiť v podstate kedykoľvek. Existuje toľko aplikácií a miest, kde je veľa slečien. Otázkou je, kde je tá pravá pre vás. Možno je na druhej strane republiky a vy ste momentálne na pracovnej ceste a dievča stretnete v náhodnom metre. Môžete mať aj deň blbec a omylom do dievčaťa narazíte a polijete ju kávou a verte, tieto náhodné stretnutia sú predsa len najlepšie a najvtipnejšie, ale samozrejme neodsudzujeme zoznamky, pretože tie majú tiež svoje čaro.

Aj keď ste sa už zoznámili, ale nič o sebe neviete, a to potom naväzuje pozvanie slečny na rande. A kam sa so slečnou ísť, aby ste mali väčšiu šancu sa spoznať a chceli sa neustále stretávať a spoznávať? Tu pre vás máme pár tipov:

 • Zájsť do kina – najlepšie je zistiť aký má rada žáner a podľa toho vybrať film
 • Pozvanie na večeru – tu je zase dôležité zistiť, aké jedlo má rada a naopak, ktoré nemá rada, aby ste ju nepozvali do rybej reštaurácie a ryby by nemala rada
 • Prechádzka na motorke – ak máte vodičák, tak by neuškodilo trochu adrenalínu
 • Návšteva v ZOO – každé dievča má rado zvieratká a týmto výletom jej urobíte radosť

Ide o to, aby ste mali krásne rande a hlavne, aby to okúzlilo vás oboch, a nie len jednu osobu.

Ako originálne osloviť dievča?

Ak chcete dievča osloviť, tak by bolo dobré si najprv uvedomiť z akého dôvodu dievča chcete osloviť. Či ju chcete mať ako kamarátku, partnerku… dievčatá majú radi, keď sa s nimi jedná na rovinu a verte, že toto každé dievča veľmi ocení. Ale ako ju osloviť? Je to jednoduché, pretože ak je to dievča, ktoré vidíte takmer denne, tak to nebudete mať tak ťažké.

Cudzie dievča osloviť je ťažšie, keď ani neviete, ako sa volá. Každopádne jej môžete osloviť tým, aká je krásna alebo môžete niečo pochváliť. Príde to vo vhodný čas. Len na slečnu nemusíte tlačiť, aby sa nelekla a hneď si to nerozmyslela.

Máme pre vás pár príkladov, ako osloviť dievča:

 • V meste – Dobrý deň, zaujal ma váš úsmev. Môžem vás pozvať na kávu?
 • V obchode – Prepáčte, hľadám majoránku. Pomohli by ste mi ju nájsť?

Záver

V tomto článku sme sa snažili zhrnúť všetky informácie, ako osloviť ženu a tiež ako napísať prvú správu. Je to všetko jednoduché, len to chce mať viac sebadôvery a všetko pôjde snáď tak ako si želáte. Na nič netlačte a nechajte to plynúť, pretože to sa to vyvinie predsa len samo.

Zoznámiť sa

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať

 • EliteDate
 • Zoznamky
 • Ako sa zoznámiť?
 • Zoznamovacie aplikácie

Ako sa vám páči tento článok? Pomohol vám?

​​

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo