Elitedate

Elite Date je druhá najnavštevovanejšia zoznamka na českom internete. Zatiaľ čo prvý eDarling má väčšiu databázu užívateľov, členstvo na Elite Date je za oveľa výhodnejšiu cenu. Hovorí si táto zoznamka oprávnene „Zoznamka pre náročných“?

V našej recenzii sa zameriame na to, ako tento portál funguje, čo od neho môžete očakávať a aké sú jeho výhody. Na základe osobných skúseností a ohlasov užívateľov sme zhodnotili aj prípadné nedostatky, o ktorých by ste mali vedieť. Všetko nájdete v nasledujúcom texte.

Prejsť na EliteDate

Čo je to Elitedate?

Elite Date sa zameriava na sprostredkovanie vážneho vzťahu. Názov je odvodený od myšlienky, že na serveri by ste mali naraziť len na serióznych členov. To je overované pomocou manuálnej kontroly profilov a tým, že sa za službu platí.

Nemali by ste tu teda naraziť na trolly, falošné profily a iné vtipálky. Registrácia a vyplnenie vstupného dotazníka vás nebude nič stáť. Ak ale chcete využívať ďalšie funkcie zoznamky (prehliadanie profilov, písanie správ), je nutné sa k odberu členstva prihlásiť.

elitedate web

Webové stránky Elitedate.cz

Ako to vyzerá so samotným výberom? Na základe vstupného dotazníka a preferencií (kategórie ako ona hľadá jeho, ona hľadá ju atď.) vám ponúknu kontakty z databázy, ktoré sa k vám „hodia“. To je vyhodnocované pomocou vedeckých metód tak, aby ste si s druhou stranou rozumeli. Dá sa to ďalej filtrovať, napríklad podľa miesta bydliska a ďalších parametrov.

Ako veľká je databáza užívateľov? To Elite Date neprezrádza. Na stránkach sa len dočítate, koľko návštev má server za mesiac. Momentálne je to niečo okolo 300 000. To nie je zrovna málo, a tak máte veľkú šancu, že si tu nájdete svoju lásku cez internet.

Seznamenie online na Elite Date

Najväčšie množstvo užívateľov pochádza z kategórie 25 až 45 rokov. Tiež ďalšie vekové kategórie sú zastúpené, ale nie v takom počte. Aj keď sa Elite Date prezentuje ako sprostredkovateľ predovšetkým vážnych vzťahov, počas výberu sa môžete rozhodnúť, či hľadáte

  • lásku, vážny vzťah
  • vzťah na diaľku
  • flirt

Užívatelia si tieto údaje zadávajú do profilov, tak ako to poznáte aj z iných zoznamiek. Elite Date do komunikácie užívateľov nijak nezasahuje. Vymieňanie správ a dohodnutie prípadného „rande naslepo“ už je len úplne na vás. Zamilovanosť jednoducho nie je v kompetencii serveru.

Zoznamka pre náročných tiež odkazuje na fakt, že v databáze by ste mali nájsť len užívateľov so vzdelaním, podnikateľov atď. Odporúčame tento fakt brať s rezervou. Pravdou ale je, že administrátori stránky profily naozaj overujú a ak s vaším profilom budú nejaké nesrovnalosti, budú vás kontaktovať. Hodnotenia užívateľov ukazujú na to, že tento systém skutočne funguje a zoznamka dostáva svojmu mottu.

Cena

Členstvo nie je možné zaplatiť len na 1 mesiac. Najkratšia doba, ktorú musíte zaplatiť, sú mesiace 3.

  • 3 mesiace za 40 EUR za mesiac, celkom 120 EUR
  • 6 mesiacov za 50 EUR za mesiac, celkom 300 EUR
  • 12 mesiacov za 60 EUR za mesiac, celkom 720 EUR

Členstvo sa vám odomkne, ako sa platba pripíše na bankový účet zoznamky. Najrýchlejšia je samozrejme platba online platobnou kartou cez zabezpečenú platobnú bránu. Môžete zvoliť aj bankový prevod alebo platbu na poštovú poukážku.

Výhody

Elite Date je výhradne česká zoznamka. Aj keď to síce znamená menšiu užívateľskú základňu, pre niekoho môže byť výhodou, že potenciálny partner sa nebude nachádzať ďaleko. Ďalšou veľkou výhodou je aplikácia, ktorú portál pre užívateľov vytvoril. Tá je kompatibilná tak s Androidom, ako iOS. Používanie je jednoduché, všetko ľahko nájdete, a navyše budete mať okamžite prehľad o tom, či vás niekto nekontaktoval.

Láska cez internet nie je vždy ľahkou záležitosťou. A preto si pre užívateľov Elite Date pripravilo aj vlastný blog. Tam nájdete pomerne kvalitné články z oblasti zoznamovania online na témy ako sú čo robiť pri prvom rande naslepo, kam na rande atď.

Ak sa prihlásite k odberu členstva, nemusíte sa obávať, že vám zoznamka bude strhávať peniaze aj potom, čo ju už nebudete používať. Členstvo sa totiž automaticky nepredlžuje. Platbu je potrebné vždy znova schváliť. Zoznamka má spoľahlivú technickú podporu. Ak budete potrebovať poradiť, alebo sa vám niečo nebude zdať, môžete ju kontaktovať nielen pomocou kontaktného formulára, ale aj cez email alebo telefonicky.

Ako už bolo povedané, platené členstvo eliminuje falošné profily, vtipálkov a ľudí, ktorí to nemyslia vážne. Má ale aj ďalšiu výhodu. Váš profil si nebude môcť prezrieť nikto mimo zoznamky. Prehliadanie profilov a fotografií je možné len po zaplatení.

Nevýhody

Aj keď za členstvo zaplatíte, portál negarantuje, že uspejete. Ako sme uviedli vyššie, celý proces zoznámenia je len na užívateľoch samotných. Elite Date vám len vygeneruje návrhy na užívateľov, ktorí spĺňajú vaše požiadavky a hodili by sa k vám na základe vstupného testu. Bezplatná varianta členstva je síce v ponuke, nič ale v jej rámci nemôžete robiť, ani posielať správy.

Hodnotenie

Elite Date by sme zaradili medzi zoznamky, ktoré skutočne fungujú. Ak hľadáte spriaznenú dušu a myslíte to vážne, rozhodne sa vám do členstva oplatí investovať. Administrátori si zakladajú na tom, že u nich nenarazíte na falošné profily a vtipálkov. Navyše nikto, kto nezaplatí, nebude môcť prezerať váš profil.

Vedecká metóda, na základe ktorej Elite Date vyhodnocuje potenciálnych partnerov, je skvelý nápad a zvyšuje vaše šance na nájdenie „toho pravého“. Celý proces uľahčuje aplikácia, s ktorou budete mať okamžite prehľad o tom, keď vás niekto kontaktuje.

Jedinou slabou stránkou je, že aj napriek vašej investícii vám nikto nemôže zaručiť, že sa skutočne zoznámite. Tak je to ale na všetkých zoznamkách, aj tých neplatených.

Vyskúšať EliteDate

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Zdroj: www.elitedate.sk

2 komentáre
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
  1. Zoznamka plná vlastných reklamných recenzií. Nikto si nevie svoju vlastnú.Takze platená, ale výsledok nulový.. Reklamu majú super, a chlapov platiacich za nič je stále veľa.. 😪😪😪

  2. Zoznamka plná vlastných reklamných recenzií. Nikto si nevie svoju vlastnú recenziu. Takže platená, ale výsledok nulový.. Reklamu majú super, a chlapov platiacich za nič je stále veľa.. 😪😪😪

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo