Badoo

Badoo je obľúbená a v súčasnosti veľmi navštevovaná sociálna sieť, ktorej cieľom je zoznamovať ľudí. Nie je to len o partnerskom vzťahu, kľudne si tu môžete nájsť kamarátov, priateľov, alebo teda len protivníka na flirt.

Nielen, že si môžete prezerávať profily jednotlivých užívateľov, ale môžete s nimi bez problémov aj chatovať.

Okrem webovej verzie je k dispozícii aj mobilná aplikácia. Ak premýšľate, ako funguje Badoo, potom je táto zoznamka upravená tak, že „lajkujete“ profily, čím ich hodnotíte a keď je nájdená zhoda, ste s daným protivníkom spojení.

badoo

Čiastočne je zadarmo, ale za niečo si proste človek musí zaplatiť. To však neznamená, že nemôžete bez zaplatenia chatovať alebo si prezeráť profily jednotlivých užívateľov.

Rozhodne však nie je na škodu si najprv prečítať o Badoo recenzie a až potom sa vrhnúť do zoznamovania.

Prejsť na Badoo

Predstavenie

Zakladateľom je Andrey Andreev, ruský podnikateľ. K založeniu došlo v novembri roku 2006 a stalo sa to v Londýne. Pokiaľ ide o vývoj, svoj podiel na ňom malo veľa ľudí, najmä potom z Ruska a Veľkej Británie. Vlastníkom je Badoo Trading Limited, jedna z kyperských spoločností.

Profily na Badoo

Vzhľadom k tomu, že sa profily nijak neschvaľujú, často dochádza k tomu, že sa objavia rôzni podvodníci a falošné profily. Môžete naraziť aj na také prípady, keď druhá strana chce získať vaše pikantné fotografie, finančné prostriedky a mnoho ďalšieho.

Dôležité je, aby človek dokázal takéto profily odlíšiť od tých správnych. Samozrejme, že to nie je jednoduché, najmä keď vezmeme do úvahy počet užívateľov.

Na celosvetovej úrovni využíva Badoo viac než 414 miliónov užívateľov, pričom sú započítané aj profily, ktoré sa už nepoužívajú, a mesačne ho navštívi cca 60 miliónov z nich.

Badoo profily

Badoo – profily na zoznamke

Cena

Ako už bolo spomenuté vyššie, veľká časť zoznamky sa dá využívať bezplatne. Zadarmo je možná bežná komunikácia aj prezeranie profilov. Avšak s Badoo Premium budete mať rad výhod.

Ak máte zaplatené, môžete vidieť, či sa niekomu páčil váš profil a tiež navštevovať cudzie profily, bez toho, aby sa o tom dotyčný užívateľ dozvedel.

Platené členstvo umožňuje tiež umiestniť svoj profil medzi TOP užívateľov a prednostne chatovať s najnovšími či najpopulárnejšími užívateľmi. Členstvo je možné predplatiť na 1 týždeň, ale tiež na 1 alebo 3 mesiace, 6 mesiacov, a nakoniec aj na dobu neurčitú (navždy). Ako bude komu vyhovovať.

Výhody a nevýhody

Keď to vezmeme stručne, tak najväčšou výhodou je možnosť zaplatiť si členstvo a využívať všetky služby, ktoré v bezplatnej verzii nie sú možné. Skvelá je aj obsiahla databáza užívateľov. Naopak nevýhodou je, že nie sú profily nijako schvaľované, takže možno naraziť na podvodné aj falošné, pred ktorými je nutné byť na pozore.

Zaujímavosti

Sociálna sieť Badoo pomáha s nájdením protivníka na flirt aj vážny vzťah, prípadne môžete jej službu využiť aj pre obyčajné chatovanie a hľadanie priateľov na „pokec“.

Najväčším plusom je možnosť používania prostredníctvom mobilnej aplikácie. To umožňuje pripojiť sa kdekoľvek a kedykoľvek, bez toho, aby bol užívateľ obmedzovaný webovou verziou a pevným pripojením k internetu. Aplikácia je určená pre majiteľov iOS i Android.

Pokiaľ ide o medzinárodnú/svetovú sociálnu sieť pre zoznamovanie, teší, že Badoo je plne lokalizované pre Česko. Pestrá a bohatá databáza umožňuje vyberať z mnohých kandidátov, navyše môžete už v rámci bezplatného používania nahrať až 100 rôznych fotiek. Skvelé je, že celý web je jednoduchý a neobsahuje v platennej verzii reklamy.

Hodnotenie na záver

Badoo musíme hodnotiť kladne, pretože napriek možnosti výskytu falošných alebo podvodných profilov je to dobrá služba. Okrem priateľov si môžete nájsť protějšok na flirtovanie, ale aj partnera na vážny vzťah.
Celosvetová sieť ponúka bohatý výber.

Pri základných funkciách je skvelé, že sú zadarmo a keď si zaplatíte Badoo Premium získate mnoho služieb navyše. Badoo je tak trochu podobné zoznamke Tinder.

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo