FlirtKontakt

FlirtKontakt patrí medzi najznámejšie erotické zoznamky, a to ako v Česku, tak na Slovensku. Je určená pre každého, kto si chce užiť nezáväzný sex, zaflirtovať si, ale aj prežiť zaujímavý milostný vzťah.

FlirtKontakt

Ak k takým jedincom patríte aj vy, je táto zoznamka určená práve vám. Rozhodne tu nehľadajte vážne zoznámenie. Užívateľská základňa je naozaj veľká, pretože je to jedna z najväčších zoznamiek vôbec. Je to vďaka tomu, že je registrácia zadarmo a pre ženy je navyše aj VIP členstvo úplne bezplatné.

Prejsť na FlirtKontakt

Predstavenie

Provozovateľom tejto zoznamky je spoločnosť Internet Portal s.r.o. a je unikátna tým, že okrem klasických fotografií, je možné pridávať aj tie erotické. Zároveň s tým, si takéto fotky možno prehliadnuť u iných užívateľov.

Vďaka tomu, že je registrácia zadarmo a jedinou podmienkou, ktorú musíte splniť je byť starší 18 rokov, sa pýši zoznamka naozaj obsiahlou databázou užívateľov, takže je z čoho vyberať. Ženy majú VIP členstvo zdarma, takže môžu všetko používať úplne bez akéhokoľvek obmedzenia. Ovšem páni si budú musieť za VIP členstvo zaplatiť.

FlirtKontakt dokáže pripraviť dokonalé zázemie pre nové sexuálne a erotické hračky aj zážitky. Môžete si tak dohodnúť čisto sexuálne rande, malý flirt aj dlhodobejší vzťah, ktorý sa bude týkať len sexu. Aktuálne je zaregistrovaných viac ako 900 000 profilov.

Cena

Ako sme už spomínali, registrácia je zadarmo, avšak bezplatná verzia neumožňuje prehliadať všetky fotografie, nemôžete ani písať neobmedzene správy či prehliadať profily. Dokonca nie je možné ani posielať fotky. To však neplatí pre dámy, ktoré majú všetky tieto funkcie dostupné v rámci VIP členstva voľne k dispozícii zadarmo.

Páni si musia tieto nadštandardné služby zaplatiť. Na výber majú dĺžku členstva na 1 mesiac, 3 mesiace alebo rovno na 1 rok. Členstvo sa dá zrušiť vo skúšobnej dobe.

Jednoducho napíšete na podporu a to s predstihom minimálne 3 dni predtým, než skúšobné obdobie končí. Ak ho vo skúšobnej dobe nezrušíte, prejde automaticky na plnohodnotné platené členstvo.

Keď využijeme možnosť zaplatiť jednorazovú platbu prostredníctvom SMS alebo bankovým prevodom, nemusíme nič rušiť, pretože podruhé už platba strhnutá z vášho účtu nebude. Naopak pri platbe kartou dôjde k automatickému odpočítaniu finančných prostriedkov z účtu.

Tomu zabránite tak, že si zrušíte opakovanú platbu. To je možné dopisom upozorňujúcim na odstúpenie od opakovanej platby. Je nutné do neho uviesť svoj registračný email, profilovú prezývku a poslať ho poštou na adresu zoznamky. Potom bude do 10 dní členstvo zrušené.

Výhody/Nevýhody

Najväčšou výhodou je, že je zoznamka zameraná čisto na flirt a nezáväzné sexuálne radovánky. Každý tak vie, čo od nej očakávať a nemusí tak vyberať medzi veľkým množstvom zoznamiek. Vďaka VIP členstvu zadarmo, je tu naozaj hojný počet žien. Poteší aj bezplatná registrácia. Výhodou je aj možnosť vyplniť svoje najobľúbenejšie erotické praktiky.

Čo je považované za nevýhodu, to je automatické predlžovanie členstva, čo nie každému zrovna veľmi vyhovuje. K nevýhodám patrí aj to, že ak chceme zrušiť členstvo, nie je to možné urobiť online, ale musí sa posielať list.

Zaujímavosti

Pre všetkých, kto majú chuť si zaflirtovať alebo si užiť divoký nezáväzný sex je k dispozícii aj mobilná verzia tejto zoznamky. Takže akonáhle nazbierate nejaké počiatočné skúsenosti na webovej stránke, kľudne sa vrhnite na svoj smartfón a flirtujte kdekoľvek, kedykoľvek a v akejkoľvek polohe.

Záver

Na nás pôsobí táto zoznamka veľmi seriózne. Jedná otvorene, jasne stanovuje čo je jej účelom a čo môžu zákazníci od nej očakávať.

Automatické predlžovanie členstva to síce trochu kazí, ale s ohľadom na to, že to vie každý užívateľ od začiatku, má možnosť sa podľa toho zariadiť a všetko zrušiť v správny čas. Dámy majú VIP členstvo zadarmo, čo je iste veľké plus a pritiahne to tak veľa užívateľov.

Vyskúšať FlirtKontakt

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo