Amateri

Ak hľadáte ten najlepší a najvhodnejší priestor pre ukážku vašich amatérskych videí a fotiek, tak to sú práve Amatéri, kde ho dostanete k dispozícii. Táto zoznamka vám sprístupní amatérsky svet sexu. Ako ste už určite pochopili, našli ste to správne miesto pre zoznámenie kvôli sexu.

Amateri

Nezáleží vôbec na tom, či ide o sex medzi jednotlivcami alebo páry, rôzne erotické hry alebo naplánovanie swingers párty. Nič nie je nemožné a hľadať môžete prakticky čokoľvek, čo máte radi a baví vás to. Stačí len zadať tie správne parametre.

Prejsť na Amateri.com

Predstavenie

Prevádzkovateľom je spoločnosť Deka International LLC so sídlom v USA, pričom o samotný prevádzku webu sa stará ScrumWorks s.r.o. v Hrdějovicích, pričom Amateri fungujú od roku 2003. Hoci si môžete prezerať fotografie, na pokročilejšie funkcie, ako napríklad spustenie videonahrávky musíte byť registrovaní.

Na tejto zoznamke je možné nahrávať videá a fotky, ukladať si svoje obľúbené, pozvať na rande ideálny protiľahlý, ktorý bude mať rovnaké záujmy ako vy, ale aj komentovať, hodnotiť a diskutovať s ostatnými. Ak budete chcieť získať neobmedzený prístup ku všetkým nahraným videám a zbaviť sa nechcených reklám, je potrebné si aktivovať VIP.

amatéri - zoznamka

Amatéri – inzeráty na zoznamke

Cena

VIP členstvo je možné zaplatiť niekoľkými spôsobmi. Môže to byť SMS platba, SMS platba s automatickým predĺžením, prevodom na účet (cez Gopay), on-line platbou platobnou kartou, M-platbou, ďalej je to Paysafecard, GoPay platba, Peňaženka, Bitcoin, Litecoin.

Klasickou SMS platbou máte VIP členstvo na 7 dní, pri výbere SMS platby s automatickým predĺžením je to v podstate na rovnakú dobu, ale získate k predplatnému 1 deň navyše. Cena jednej prijatej správy je 3.187 € s DPH.

Výhody a nevýhody

Výhodou je, že hneď vidíte základné fotogalérie jednotlivých užívateľov. Ak hľadáte sex, nemusíte riešiť záväzky ani nič tomu podobné. Proste si vyberiete ten najvhodnejší protiľahlý, s ktorým sa naladíte na rovnakú vlnu, možno povedať sexuálnu vlnu a ostatné už je na dohode. Nevýhodou sa môže zdať nutnosť aktivácie členstva pre viac funkcií, ale to už je u zoznamiek takpovediac bežné.

Zaujímavosti

Na stránkach amateri.com nájdete veľa zábavy týkajúcej sa sexu. Okrem fotiek a videí, je k dispozícii aj chat, fórum, rôzne poviedky, ale aj blogy a magazín. Nechýbajú ani zbierky, ktoré ukrývajú veľa fotiek a videonahrávok.

Pre majiteľov smartfónov a tabletov s operačným systémom Android je k dispozícii praktická aplikácia, ktorá umožňuje používať zoznamku kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí si ju len stiahnuť a pustiť sa do užívania. Nie je na škodu naštudovať si o zoznamke aj recenzie.

Najčastejšie otázky

Aké sú hlavné dôvody pre registráciu na Amateri.com?

Registrácia na Amateri.com je zadarmo a platforma ponúka unikátnu príležitosť zdieľať amatérske erotické fotky a videá. S viac než 10 670 užívateľmi online, ktorí majú záujem o zdieľanie a diskusiu o sexuálnych témach, je to ideálne miesto pre tých, ktorí chcú preskúmať svoju sexualitu v bezpečnom a overenom online prostredí.

Aké funkcie ponúka Amateri.com?

Amateri.com ponúka rozsiahlu databázu amatérskych erotických fotografií a videí. Užívatelia môžu využívať fóra a chaty k diskusii o rôznych sexuálnych témach, nadviazať nové zoznámenia a užiť si erotické poviedky s intenzívnym sexuálnym nábojom.

Je zabezpečená bezpečnosť a overenie užívateľov na Amateri.com?

Amateri.com kládze veľký dôraz na bezpečnosť a overenie svojich užívateľov. Platforma zaručuje, že komunikujete s reálnymi ľuďmi, ktorí majú rovnaký záujem o sex a erotický obsah. Toto overenie je kľúčové pre udržanie dôveryhodného a bezpečného prostredia pre všetkých užívateľov​​.

Hodnotenie a záver

Sex je náš, robí dobre mne aj tebe, presne to sa spieva v jednej českej pesničke. Dá sa povedať, že by sa to dalo použiť aj tu. Ak chcete túto zoznamku spoznať do hĺbky a získať nejaké nové skúsenosti aj v sexuálnej oblasti, tak sa jednoducho zaregistrujte a pustite sa do prieskumu.

Amateri.com rozhodne majú čo ponúknuť. Ak patríte medzi odporcov nahoty a sexuálnej tematiky, tak sa tejto stránke ďaleko vyhnite. Avšak pre priaznivcov všetkého, čo akokoľvek súvisí so sexom, je to najlepšie miesto, kde si užiť trochu zábavy a sexuálneho rozptýlenia.

Vyskúšať Amateri.com

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať

Recenzer.sk
Logo