MyDates

MyDates je zaujímavá zoznamovacia aplikácia, kde si môžete nájsť vhodného partnera na chatovanie alebo flirtovanie, prípadne na obojí naraz. Predsa chatovanie je dnes moderný spôsob komunikácie, ktorú môžete praktizovať prakticky kedykoľvek, kdekoľvek a s kýmkoľvek. Nezáleží na tom, či chatujete v práci, v MHD, na dovolenke alebo večer v posteli. Hlavné je, keď sa človek zabaví a nájde si k tomu vhodný protějšek.

MyDates

Predstavenie zoznamky

MyDates je inovatívna aplikácia pre smartfóny, vďaka ktorej môžete chatovať a flirtovať všade, kam sa hnete. Počet užívateľov pribúda každý deň, pričom momentálne tvorí užívateľskú základňu viac než 22 000 užívateľov, ktorí už dosiahli plnoletosť, teda vek 18 rokov a viac, pričom 52 % užívateľov tvoria muži a 48 % ženy.

Užívateľov tu síce zatiaľ nie je veľa, napriek tomu základňa sa neustále rozrastá. Nielen, že môžete flirtovať a chatovať, ale kľudne aplikáciu využiť pre dohodnutie stretnutí s ostatnými užívateľmi. Bez problémov tak možno nadviazať aj vzťah alebo si nájsť priateľov trebárs na výlety a podobne.

Svoje sympatie môžete svojmu protějšku vyjadriť pomocou „lajkov“ alebo prostredníctvom virtuálneho darčeka. Spojiť sa môže každý s kýmkoľvek, bez ohľadu na vek, pohlavie či sexuálnu orientáciu. Registrácia prebieha tak, že zadáte svoju e-mailovú adresu, váš vek a aké pohlavie hľadáte.

Nie je problém zaregistrovať sa tiež cez účet na sociálnej sieti Facebook alebo cez Google. Do e-mailovej schránky vám príde aktivačný odkaz. Na ten je potrebné kliknúť a tým dokončiť registráciu. Ako máte odkliknuté, budete presmerovaní do svojho novozaloženého profilu, kde doplníte ostatné údaje.

Stručne napíšete niečo o sebe, vaše vzdelanie, v akom ste vzťahu, vašu profesiu atď. Dá sa povedať, že čím konkrétnejší a zdieľanejší budete, tým je väčšia pravdepodobnosť, že si nájdete ideálny protějšek. Nahrajte profilový obrázok a vyhľadajte si vhodných partnerov podľa pohlavia, veku alebo mesta, kde sa práve nachádzajú.

To, že sa vám páči možno vyjadriť srdiečkom, poslaním bozku, darčeka, ale tiež pridaním medzi obľúbené profily či odoslaním správy. Čo veľmi nepoteší je fakt, že aby mohol človek vôbec chatovať, teda posielať správy, musí si najprv zakúpiť virtuálne mince.

Zmazanie užívateľského profilu nie je možné len tak v nastavení, naopak musíte sa obrátiť na zákaznícku podporu a požiadať o zmazanie. Do e-mailovej schránky zoznamky stačí zadať vašu e-mailovú adresu, užívateľské meno a odoslať. Váš profil potom podpora odstráni, čo najskôr to bude možné.

KLADY
 • Počas registrácie sa nezadávajú žiadne osobné údaje.
 • Akonáhle sa zaregistrujete, získate prístup ku všetkým profilom.
 • Nahratie profilovej fotografie nie je podmienkou (nemusíte ju nahrať).
 • Zoznamka je určená pre akýkoľvek vzťah, či už vážny alebo len flirt.
 • Možnosť filtrovania podľa mesta.
 • Registrácia užívateľov nad 18 rokov.
 • Možnosť poslať bozk alebo darovať darček.

ZÁPORY
 • Odpovedať na správy je možné len po zakúpení balíčkov mincí.
 • Chatovanie len za mince.
 • Profilové fotky nie sú povinné.
 • Žiadna záruka, že odpovie sympatický užívateľ.

Cena

U zoznamky MyDates nie je klasické VIP členstvo, pretože si tu kupujete virtuálne mince, takže je to VIP účet podľa počtu mincí. Zakúpiť je možné až 3 300 mincí, za ktoré je možné platiť kartou, prostredníctvom PayPal atď. Automatické platby tu nie sú nastavené, takže akonáhle vám mince dôjdu, záleží len na vašom rozhodnutí, či zakúpite ďalšie alebo už aplikáciu nebudete využívať. Keď si stiahnete aplikáciu, dostanete 100 mincí úplne zdarma.

Jedna správa vás bude stáť 50 mincí. VIP účet 110 mincí stojí 2 EUR, VIP účet 280 mincí je za 4 EUR, VIP účet 720 mincí vás bude stáť 10 EUR, VIP účet 1490 mincí je za 20 EUR a posledný VIP účet 3300 mincí vyjde na 40 EUR.

Zaujímavosti

To najzaujímavejšie na celej tejto zoznamke je, že je to v podstate plnohodnotná aplikácia, ktorú môžete používať kdekoľvek a kedykoľvek. Aplikáciu môžu používať užívatelia operačného systému iOS aj Android.

Hodnotenie

Táto zoznamovacia aplikácia je jednoduchá, prehľadná a má veľmi príjemné užívateľské prostredie. Využívať ju môže kdokolvek so smartfónom. Nie je potrebné žiadne klasické VIP členstvo, iba potrebujete mince, ale bez automatických platieb.

Hľadať tu môžete flirt, vážny vzťah alebo len priateľstvo. Zoznamka sa javí ako veľmi priateľská a solídna, bez akýchkoľvek skrytých poplatkov. Bez problémov dávame MyDates palec hore. Neváhajte sa pozrieť aj na ďalšie zoznamky, ktorých recenzie sú na našom webe k dispozícii.

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo