Elektrobicykle Apache

Elektrobicykel Apache patrí k veľmi obľúbenej značke v tejto kategórii. Tento výrobca má viac ako 20-ročnú históriu a svoju popularitu si získal nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí. Svojich fanúšikov má nielen medzi rekreačnými a hobby cyklistami, ale teší sa priazni aj u profesionálov.

Jedná sa o českú značku, ktorej produkty sú montované iba v slovenských továrňach/závodoch. Pokiaľ si bicykel tejto značky zaobstaráte, máte istotu špičkovej konštrukčnej kvality, ale aj priaznivých cien a pestrej ponuky mnohých modelov.

Pre elektrobicykle Apache je špecifická kvalita každej konštrukcie i zameranie na výrobu bicyklov, ktoré sú vhodné nielen pre bežného cyklistu, ale aj závodného športovca. Každý jednotlivý model sa pýši použitím len tých najlepších a najkvalitnejších materiálov, ale aj mnohými zaujímavými technológiami a predovšetkým dlhou životnosťou.

Všetky elektrobicykle Apache

Od začiatku spolupracuje tento výrobca s profesionálnymi pretekármi, pričom im vždy zaisťovala najvyššiu možnú kvalitu zodpovedajúcu ich potrebám. Základným kameňom každej konštrukcie sú špičkové a vysoko kvalitné hliníkové a karbónové rámy, ktorých pôvodom sú iba certifikované a profesionálne dielne.

Výhodou karbónovej konštrukcie každého modelu je fakt, že je schopná odolať aj silnejším nárazom a zvláda bez väčších ťažkostí aj náročnejší terén. Samozrejmosťou je aj nízka hmotnosť a vďaka tomu aj jednoduchá manipulácia.

Napriek tomu, že sa jedná o rýdzo českú značku, používa aj technológie od iných výrobcov, vrátane zahraničných. Motor Bosch má najvyššiu kvalitu, vysoký výkon, je spoľahlivý a má vynikajúci stredový systém.

Bafang Max Drive je veľmi tichý, ale výkonný stredový motor, ktorý sa používa pre lacnejšie modely elektrobicyklov Apache. Shimano Steps je jeden z najľahších stredových motorov a hodí sa pre nenáročných cyklistov. Popri motoroch používa značka aj iné komponenty, ale vždy len to najlepšie, čo sa na trhu vyskytuje.

Typy elektrobicyklov

Elektrobicykle Apache sú rozdelené do troch základných kategórií, teda horské elektrobicykle, krosové elektrobicykle a mestské elektrobicykle. Čo sa týka počtu modelov, tam nečakajte nejaké závratné počty, naopak v každej kategórii len hŕstku modelov, mnohokrát len jeden jediný.

Horské elektrobicykle Apache

V ponuke sú 4 modelové rady. Quruk patrí k najdrahším a najlepším elektrobicyklom v ponuke. Ich základom je stredový motor Bosch, pohon Shimano či vzduchová vidlica. Kapacita batérie je 750 Wh. Ďalej Hupachu, čo je vyšší modelový rad so stredovým motorom Bosch, pohonom Shimano a vzduchovou vidlicou.

Ich kapacita pri batérii je 625 Wh. Cenovo dostupnejší modelový rad je Hawk, ktorý má aj stredový motor Bosch či pohon Shimano. Batérie majú kapacitu 500 Wh. Posledným radom horských bicyklov je Rio Grande s kapacitou batérie 625 Wh.

Krosové elektrobicykle Apache

Tu sa výrobca drží dvoch modelových radov. Tou prvou je Matto, čo sú pánske krosové elektrobicykle a druhou Matta, kam patria dámske elektrobicykle. V oboch prípadoch je kapacita batérie 500 Wh.

Mestské elektrobicykle Apache

Tu je to jednoduché, pretože v tomto prípade sa jedná iba o jeden modelový rad Sota s kapacitou batérií 500 Wh. Celkovo máte na výber cez 200 špičkových modelov elektrobicyklov Apache. Pokiaľ ide o cenu, tak najlacnejšie elektrobicykel je možné zaobstarať od cca 853 eur, zatiaľ čo najvyššia cena sa pohybuje pokojne až nad 4261 eur.

O značke Apache

Spoločnosť Apache vznikla roku 2001 v Úpici pri Trutnova a od začiatku sa venovala výrobe bicyklov. Čoskoro sa stala táto značka špičkovým hráčom na trhu výrobcov bicyklov, najmä vďaka priazni profesionálnych športovcov, ktorí nielen, že zaistili reklamu samotných bicyklov, ale podieľali sa aj na ich výrobe svojimi radami. Po čase sa ku klasickým bicyklom pridali aj elektrobicykle, ktoré patria k vysoko kvalitným produktom.

Elektrobicykle Apache môžete nakúpiť v e-shope: Elektrobicykle.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo