Elektrobicykle Crussis

Elektrobicykle Crussis sú dielom českého výrobcu, ktorý ponúka veľmi pestrý sortiment, vysokú kvalitu a priaznivé ceny. Na výber máte ako mestské elektrobicykle, tak trekové/krosové. Zrejme najviac modelov potom nájdete v kategórii horských elektrobicyklov, ktoré majú najväčšie zastúpenie.

Práve horské elektrobicykle Crussis patria medzi úplnú špičku. Ponúka to najlepšie pre fanúšikov extrémnych terénov, ktorých cieľom je zaobstarať bicykel s dostatočným odpružením a maximálnou odolnosťou, avšak to neznamená, že tu nie sú aj bicykle pre rekreačných cyklistov či výletníkov na vychádzky vo voľnom čase.

Každý jednotlivý model z kategórie horských elektrobicyklov sa pýši špičkovým spracovaním a dá sa zaradiť do strednej až vyššej triedy. Na výber máte univerzálne elektrobicykle, pánske, ale aj dámske elektrobicykle Crussic, ktorých tvarovanie bolo vyladené do najmenšieho detailu.

Všetky elektrobicykle Crussis

Pre deti sú k dispozícii juniorské elektrobicykle, ktoré sú schopné udržať tempo s elektrobicyklami pre dospelých, čo nebýva u iných výrobcov tak bežnou záležitosťou, pretože tento typ bicyklov má vo väčšine prípadov oveľa nižšiu kvalitu ako pánske/dámske elektrobicykle.

Jednotlivé elektrobicykle Crussis, ktoré sa pýšia najmä tým, že sú rýdzo českej výroby, sú vyrábané v Hovorčoviciach pri Prahe. Výhodou je, že nejde o tzv. pásovú výrobu, ale kolesá sú zostavované individuálne na montážnom stojane. Sú tak pod dohľadom od začiatku do konca, kedy sú vykonané potrebné testy.

Všetko má na starosť skúsený technik, ktorý pozná každé kolo do posledného dielu. Máte tak záruku, že kupujete skutočne kvalitný a dôkladne zostavený produkt. Pevnosť aj spoľahlivosť sú nevyhnutnou samozrejmosťou. Komponenty majú skutočne dlhú životnosť.

Elektrobicykle Crussis bez problémov spĺňajú všetky normy. Dosahujú vynikajúce jazdné vlastnosti a ponúkajú dlhý dojazd, niektoré modely sú schopné prejsť až 200 km na jedno plné nabitie batérie. Však sa tiež tvárou tejto značky stal Jaromír Jágr, ktorý si svoj elektrobicykel nemôže vynachváliť.

Pýši sa nielen kvalitným spracovaním, ale aj vysokým výkonom s vyšším výkonom motora a ďaleko väčšou kapacitou batérie, než je tomu u iných značiek. Nevýhodou elektrobicyklov tejto značky môže byť jednoznačne ich obstarávacia cena, kedy tie najdostupnejšie sa pohybujú okolo 1279 až 1705 eur, horské elektrobicykle už zoženiete do 2132 eur.

Najdrahšie modely môžete kúpiť pokojne aj za 4905 eur. K najlacnejším modelom patria mestské elektrobicykle, zatiaľ čo horské sú najdrahšie. Vzhľadom na to, že je Crussis český výrobca, nie je pre zákazníkov problém komunikácie kvôli prípadnej reklamácii, rade alebo výmene akejkoľvek súčiastky.

Na výrobu sú použité len osvedčené, a hlavne značkové komponenty pochádzajúce od overených výrobcov. Všetky elektrobicykle sa vyrábajú zo zliatiny hliníka, takže sú nielen dostatočne odolné, ale majú aj nízku hmotnosť.

Čo sa týka kapacity batérie, tá sa najčastejšie pohybuje v rozmedzí od 630 do 900 Wh. Počítajte s tým, že krosové a horské elektrobicykle nemajú skoro žiadnu doplňujúcu výbavu, takže si ju budete musieť prikúpiť samostatne. Podľa toho, aký typ elektrobicykla zvolíte, sa budú líšiť aj jeho parametre a spôsob využitia.

Mestské elektrobicykle

Sú perfektné najmä pri cestovaní do školy či do práce, ale využijete ich aj pri jazde na nákup. Jednoducho sú to bicykle pre rýchle a bezproblémové cestovanie po meste.

Tomu zodpovedá aj vybavenie, kedy nechýba svetlo alebo stojan na uloženie batožiny, rovnako ako disponuje blatníkmi a nosičom. Dojazd býva cca do 150 km.

Krosové/trekové elektrobicykle

Samozrejme, že s nimi môžete jazdiť po meste, ale dajú sa vytiahnuť aj na cesty do prírody, či už jazdíte po parku alebo si vyrazíte napríklad niekam k rybníku a podobne. Je to taká stredná cesta, keď sa nemôžete rozhodnúť, či zaobstarať mestský elektrobicykel, alebo rovno horský.

Dojazdová vzdialenosť je 150 km a viac, ale výbavu veľmi nečakajte. Ak nejakú bude mať, potom sa bude podobať tej, ktorú majú mestské elektrobicykle.

Horské elektrobicykle

Pre milovníkov dlhých jázd, častých výletov, ale aj trochu agresívnejší spôsob jazdy sú horské elektrobicykle najlepšou voľbou. Majú dosť dlhú výdrž, ale zase im chýbajú rôzne vybavenia, aby nebola taká ťažká, maximálne majú inštalovaný stojan, ale to je všetko. Maximálna dojazdová vzdialenosť je však cez 200 km, čo za chýbajúcu výbavu rozhodne stojí.

O značke Crussis

Značka rýdzo českého pôvodu bola založená v roku 2021 a už od začiatku sa zaoberá práve výrobou elektrobicyklov. Však už rok od svojho vzniku predstavila úplne prvú kolekciu. Výrobná linka je umiestnená v Hovorčoviciach pri Prahe, kde sa produkuje zhruba 50 000 elektrobicyklov ročne. Okrem európskych štátov, sa elektrobicykle značky Crussis predávajú aj v USA.

Elektrobicykle Crussis môžete nakúpiť v e-shope: Crussis.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo