Erotické hry

Ak patríte medzi páry, ktoré si chcú okoreniť život, môžete si so svojím náprotivkom zaobstarať erotickú hru. Erotické hry patria aj medzi obľúbené darčeky, ktorými môžete obdarovať svojich priateľov. Erotické hry dokážu navodiť príjemnú šteklivú atmosféru a pri ich hraní si zaiste užijete aj veľa zábavy. Sexy hry vás dokonale nažhavia na narodeninových oslavách, zahrať si môžete na rozlúčke so slobodou atď.

Erotické hry majú mnoho podôb, kartové hry sú skladné a pribaliť ich môžete aj do batohu. Doskové hry sú väčšie, ale obľúbené, pretože pri hraní budete musieť plniť rôzne úlohy. Zábavu vám poskytne každá erotická hra, a výber je tak skôr otázkou vkusu. Napriek tomu je však dobré aspoň vedieť, čo všetko dnešný trh ponúka.

Porovnať ceny erotických hier

Typy

Erotické hry je možné do niekoľkých kategórií. Kúpiť môžete doskovú, kartovú či stolnú hru. Pri výbere hry zvážte, s kým budete hru hrať a kam až chcete zájsť pri hraní. Zatiaľ čo niektoré hry si môžete zahrať v spoločnosti priateľov, iné sú vhodné skôr pre milenecké dvojice.

Doskové hry

Doskové hry patria k obľúbeným, zahrať si ich môžete v páre aj v spoločnosti priateľov. Doskové hry sa zameriavajú na páry, mužov aj ženy. Doskové hry sú určené predovšetkým dvom hráčom. Menej často narazíte na tzv. rodinnú verziu, ktorú môže hrať aj viac osôb.

  • Pre páry – páry si môžu vybrať, či si vystačia s menej piepornou, skôr šteklivou hrou, ktorej hranie prinesie skôr zábavu. Takéto hry sú vhodné aj ako darček pre priateľov. Iné hry sú však určené odvážnejším párom, ktoré si chcú užiť intímne hrátky so všetkým.

Spoločenské hry

Spoločenské hry patria do kategórie doskových a fungujú na overenom a jednoduchom princípe. Úlohou hráča je dostať figúrku pri bode A do bodu B. Po ceste však budete musieť plniť aj rôzne úlohy. Tie bývajú uvedené na niekoľkých kartičkách. Spoločenské hry nie sú o nič menej zábavné, úlohy môžu byť klasické ale aj veľmi pikantné.

Kartové hry

Kartové hry môžete hrať rovnako ako bežné karty. Tu však nájdete karty a pexeso s motívmi polôh z Kamasutry či inými piepornými obrázkami. Tiež kartové hry majú rôznu podobu, nie sú však na trhu v takom množstve ako hry doskové. Na rozdiel od doskových hier je hra rýchla. Kartové hry sú pre dvoch aj viacerých hráčov.

Online hry

Erotickú hru si môžete zahrať aj na počítači alebo mobilnom telefóne. V tomto prípade sa však jedná skôr o zábavu pre jedného. Erotické hry je možné stiahnuť zadarmo, alebo si ich jednoducho kúpite.

Ďalšie alternatívy

Erotické hry nie sú jedinou možnosťou, ako oživiť vzťah s partnerom alebo si užiť zábavu s priateľmi. Dnešný trh toho ponúka oveľa viac a okrem sexi hier môžete urobiť radosť napríklad horúcimi knihami, erotickými sladkosťami alebo rôznymi žartovnými predmetmi.

  • Žartovné predmety – zábavné predmety, alebo aj vtákoviny, patria na večierky a oslavy všetkého druhu. Do skupiny žartovných predmetov patria predmety s podobou penisu, erotické žreby, vibračné hračky, nálepky na bradavky, zástery do kuchyne, plyšové hračky a mnoho ďalšieho.
  • Sladkosti – pre tých, čo majú radi sladké, sú k dostaniu aj rôzne erotické sladkosti v podobe čokolády, lízanky alebo cukríkov. Erotické sladkosti majú tvar penisu, pŕs aj vagíny a sú určené ženám aj mužom. Maškrtiť potom môžete sami, spoločne alebo roztopenú čokoládu zo svojho náprotivku zlízate.
  • Erotické knihy – svojho partnera môžete potešiť aj horúcim čítaním. Okrem klasických erotických kníh je možné kúpiť aj rôzne vzdelávacie časopisy. Erotické romány sú zamerané skôr na ženy.

Značka

Najviac erotických hier ponúka značka Albi. Tento výrobca sa zameriava na hry určené deťom aj dospelým av súčasnosti je pravdepodobne tým najobľúbenejším výrobcom. Medzi ďalších výrobcov patrí aj Razem s.c., IDSK, Pilgr Richard, Secret play, Divja, Teddies, Vogadgets, You2Toys a iní.

Cena

Obstarávacia cena erotických hier je porovnateľná s klasickými hrami. Tieto hry nie sú tak prepracované a dá sa povedať, že ich dokonca zaobstaráte oveľa lacnejšie ako hry zamerané na deti a rodinu. Cena sa obvykle pohybuje od 9 – 26 eur, pričom kartovú hru môžete kúpiť aj lacnejšie.

Porovnať ceny erotických hier

Otázky a odpovede

Čo všetko sa bude hodiť pri hraní erotických hier?

Erotickú hru si môžete zahrať kdekoľvek, rovnako ako akúkoľvek inú hru. Ak chcete, aby bolo napätie maximálne a hra naozaj pieporná, môžete si obliecť do erotickej bielizne. Po ruke môžete mať aj masážny olej aj lubrikačný gél.

Ako vybrať erotickú hru?

Erotické hry je možné vyberať aj podľa zamerania. Okrem univerzálnych hier, ktoré sú vhodné pre každého, môžete kúpiť hry so zameraním na orálny sex, BDSM alebo bozky. Preto pred výberom dobre zvážte, kam až bude váš náprotivok ochotný zájsť. Erotická hra môže chvíle s partnerom oživiť, ale iba v prípade, keď vyberiete hru správneho zamerania. Ak je napríklad vaša partnerka romantická duša, hra so zameraním na BDSM ju pravdepodobne nenadchne.

Prečo sa oplatí zaobstarať erotickú hru?

Sexy hry majú do vzťahu priniesť predovšetkým spestrenie a zábavu. Niekto ich však kupuje aj z praktického hľadiska. Počas mnohých hier budete totiž musieť rôzne úlohy, ktoré sú podrobne popísané na kartičkách. Úlohou môže byť aj niečo, čo by ste normálne nemali odvahu svojmu partnerovi navrhnúť. Túto povedzme TABU zónu vám tak môžu pomôcť preklenúť práve rôzne erotické hry.

Záver

Erotické hry môžu byť vítaným spestrením každého vzťahu. Zahrať si môžu milenci aj manželia každého veku. Pri výbere je však dobré odhadnúť, čo všetko je schopný váš náprotivok stráviť, pretože niektoré hry sú naozaj veľmi pieporné. Menej odvážnym sú určené skôr laškovné hry, ak ste pre každú srandu, môžete si vyskúšať tvrdé BDSM hry, či Hriešne kocky.

Erotická hra vás však môže aj mnohé naučiť. Výborná je vedomostná hra Sexpert, ktorá obsahuje mnoho otázok so zameraním na sex. Výber erotických hier je skutočne pestrý, vhodné je tieto hry nakupovať skôr prostredníctvom internetu. V pohodlí domova si môžete v pokoji prečítať všetko, čo hra ponúka a budete mať oveľa väčšiu istotu, že pri výbere hry nešliapnete vedľa.

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

​​

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo