Kávovary Philips

Kávovary Philips sú obľúbené nielen vďaka elegantnému vzhľadu, ale aj vďaka schopnosti udržiavať optimálny tlak aj teplotu. V súčasnej dobe sa spoločnosť zameriava najmä na automatické kávovary, takže pokiaľ v nejakom internetovom obchode či kamennej predajni narazíte na pákový prístroj, bude to iba dopredaj, nie ponuka nového produktu.

Kúpiť môžete aj prekvapkávače, ale zásadné sú jednoznačne kávovary. Tlak pri čerpadle každého jednotlivého kávovaru Philips dosahuje 15 bar, čo bohato stačí, aby si človek pripravil doma svoj hrnček kávy/espressa, ale aj iných druhov.

Čo sa týka objemu nádoby na vodu, ten sa pohybuje v priemere okolo 1,8 l, záleží samozrejme na modeli. Príkon môže dosiahnuť až 1 500 W. Poteší možnosť využiť už mletú kávu, čo väčšinou pri automatických kávovaroch nebýva bežné.

Všetky kávovary Philips

Tento holandský výrobca si dáva záležať na tom, aby pokryl dopyt všetkých zákazníkov, či už majú záujem o lacné prekvapkávače v cene okolo 171 eur, alebo si zaobstarajú plne automatický spotrebiče, ktorého cena môže presiahnuť aj 1279 eur u tých najdrahších modelov.

Hoci kávovary Philips majú integrované mlynčeky s mlecími kameňmi, rovnako ako konkurencia, avšak v tomto prípade je ako materiál namiesto ocele použitá keramika.

Oproti oceľovým však môže dôjsť k nežiaducemu poškodeniu, avšak v súčasnosti už sú používané komponenty z vysoko kvalitných materiálov, takže nehrozí nijako krátka životnosť jednotlivých dielov i celého zariadenia.

Produktové rady
Kávovary Philips môžete nájsť hneď v niekoľkých produktových radoch. Ponúkajú sa rady 1200, 2200, 3200, 4300 a 5400. Je dobré spomenúť, že niekoľko kávovarov z radov 2200 a 3200 získalo značku kvality od dTestu. Prekvapkávače nájdete pod označením Daily Collection. Séria Xelsis, PicoBaristo a PicoBaristo Deluxe zase značí Philips Saeco.

Užitočné funkcie

Pri kávovaroch značky Philips narazíte aj na množstvo šikovných funkcií, ktoré potešia každého milovníka tohto lahodného nápoja. Quick milk clean umožňuje vyčistenie nádoby s mliekom pomocou stlačenia jedného tlačidla.

MEMO zase upravuje dĺžku extrakcie kávových zŕn, čo sa potom uloží do pamäte prístroja. Filter AquaClean chráni proti vodnému kameňu a LatteGo predstavuje pokročilý systém na prípravu obľúbeného našľahaného mlieka.

O značke Philips

Značka Philips vznikla roku 1891 a na samom začiatku produkoval lampy a rôzne elektronické produkty. Postupom času sa sortiment začal rozširovať, až doputoval do súčasnosti, keď sú produkty tejto značky nepostrádateľnou súčasťou nášho trhu so spotrebičmi.

Kávovary Philips sú jasným dôkazom toho, že spoločnosť sa snaží udržať krok so súčasnými trendmi a požiadavkami spotrebiteľov.

Kávovary Philips môžete nakúpiť v týchto eshopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo