Práčky AEG

Vďaka novej úrovni starostlivosti o bielizeň, sa už nie je potrebné báť o najobľúbenejšie kúsky oblečenia, ktoré by sme si radi uchovali čo najdlhšie. Práčky AEG sú dôkazom toho, že aj počas prania môže byť zachovaný dokonalý vzhľad odevov, ktoré aj po niekoľkonásobnom praní stále vyzerajú ako nové. Maximálny výsledok prania je dosiahnutý pri minimálnej spotrebe elektrickej energie.

Všetky práčky AEG

Zaslúžila sa o to technológia SoftWater, ktorú dostali do výbavy práčky radu 9000. Tá dokáže hravo odstrániť z vody nečistoty, ktoré sú zodpovedné za poškodenie tkanín. Prací prostriedok sa oveľa jednoduchšie mieša s vodou, a aj keď sa perie pri nízkej teplote, výsledok prania je dokonalý a bielizeň bola prepraná naozaj dôkladne. Hravo tak napríklad čierna zostane čiernou, ako v deň, keď ste si dotyčný kúsok oblečenia kúpili.

Nové rady práčok AEG sú určené priamo pre starostlivosť o bielizeň a poradia si aj s najchúlostivejšími časťami oblečenia. Základom všetkého je revolučný a úplne nový spôsob, ako sa o svoje oblečenie starať, či už ide o farby, vlákna alebo štruktúru.

Práčky dokonca získali certifikát od Woolmarku, ktorý je špecialistom na vlnu a starostlivosť o ňu. Zaslúžil sa o to rad SensiDry, čo je špeciálna funkcia, ktorá tzv. pumpuje teplo a tým je bielizeň sušená veľmi jemne aj pri nízkych teplotách, čo je oveľa šetrnejšie ako pri bežnom sušení.

O značke AEG

Značka AEG je špecializovaná na najnovšie technológie a produkuje výrobky z radov veľkých aj malých domácich spotrebičov. Zakladá si najmä na designe každého jednotlivého výrobku, na čo má vlastný tím špičkových svetových dizajnérov.

Rovnako ako práčky držia krok s konkurenciou tak v oblasti technologických pokrokov, ako aj inovácií, chladničky a umývačky sú zase známe energetickou šetrnosťou, pričom napr. modely triedy A++ potrebujú až o 45 % menej energie než klasické, ktoré majú bežnú spotrebu.

Produkty AEG sú známe aj tým, že v nich nie sú obsiahnuté freóny ani fluoruhľovodíky, takže neškodia životnému prostrediu. Na výber je veľa domácich spotrebičov, či už ide o voľne stojace alebo vstavané spotrebiče ako sú mikrovlnné rúry, odsávače pár, sporáky, rúry, varné dosky, ale aj šijacie stroje, žehliace dosky a množstvo ďalšieho vybavenia pre domácich majstrov či krajčírky.

Práčky AEG môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo