Práčky Miele

Práčky Miele sú právom radené medzi úplnú špičku. Na ich výrobu sa totiž používajú len tie najkvalitnejšie materiály a pri každom jednotlivom modeli je kladený maximálny dôraz na vysoko úspornú prevádzku, jednoduchú obsluhu a čo najvyššiu účinnosť prania. Veľkým plusom sú pracie programy, ktoré vedia automaticky regulovať spotrebu vody aj dĺžku prania v závislosti od aktuálnej potreby.

Miele zásobuje trh úspornými, výkonnými a odolnými práčkami, ktoré využívajú tie najmodernejšie, respektíve inovatívne systémy schopné optimálnej regulácie vody aj elektrickej energie. K tomu všetkému im sekundujú dokonale výkonné a vysoko odolné motory. Všetky práčky tak pod elegantným a štýlovým dizajnom skrývajú profesionála v praní bielizne.

Všechny pračky Miele

Nezáleží na tom, či budete prať jemné tkaniny, bavlnu, vlnu, športové oblečenie a vybavenie, topánky atď., vždy dosiahnete perfektný výsledok, nech už do bubna práčky vložíte čokoľvek. Počas prania je možné využívať skrátené programy, extra plákanie, odložený štart, ale aj množstvo ďalších zaujímavých a inovatívnych funkcií.

Pri práčkach Miele je samozrejmosťou prehľadný LCD displej, ktorý zobrazuje všetko dianie vo vnútri práčky, či už ide o samotné nastavenie programu, aj celkový priebeh pracieho cyklu. Práčky Miele sa môžu pochváliť naozaj extrémne dlhou životnosťou, vďaka čomu majú nespočetné množstvo priaznivcov. Napríklad práčky W1 TwinDos sa pýšia tým najlepším systémom dávkovania tekutých pracích prostriedkov.

Práčky Miele je možné ovládať prostredníctvom chytrých telefónov, ale aj tabletov. Maximálny komfort počas prania ponúkajú práčky s predným plnením, ktorých moderný dizajn je ešte viac podporený pomocou intuitívneho LCD displeja.

Vedľa voľne stojacich práčok, je možné zaobstarať aj tie vstavané, ktoré si ľahko zabudujete napríklad do kuchynskej linky. Miele vyrába vopred plnené práčky, rovnako ako práčky s horným plnením a nechýba ani kombinácia práčok so sušičkou.

Práčky Miele disponujú unikátnou zárukou v podobe ochrany pred poškodením vodou. Zásluhou Eco motorov sú tieto spotrebiče energeticky účinné a majú prvotriedny výkon, zároveň s tým zaručujú tichý chod.

Medzi exkluzívne prednosti práčok Miele s predným plnením patrí najlepší systém dávkovania tekutých pracích prostriedkov stlačením jediného tlačidla, vďaka čomu je bielizeň čistá ako nikdy predtým. Automatické dávkovanie disponuje revolučným dvojfázovým systémom. Ďalšou je CapDosing, ten dávkuje špeciálne pracie prostriedky, aviváž a ďalšie, to všetko prostredníctvom preddávkovaných kapsúl.

PowerWash je určený na čisté, rýchle a energeticky úsporné pranie drobných kúskov bielizne. SingleWash je geniálne riešenie pre jednotlivé oblečenie, napríklad môžete vyprať svoju obľúbenú blúzku veľmi rýchlo, úsporne as maximálnou šetrnosťou. O všetku bielizeň je postarané s dokonalou starostlivosťou zásluhou voštinovej štruktúry bubna, pretože tá umožňuje bielizni kĺzať ako po jemnom vodnom filtri.

O značke Miele

Spoločnosť Miele vznikla v júli roku 1899, kedy bola založená dvoma spoločníkmi – Reinhardom Zinkannom a Carlom Mielom. Obaja si vtedy boli vedomí, že ak chcú niečo dosiahnuť, musia byť konkurencieschopní. Ostatne ich ústredným mottom pre spoločnosť bolo „Byť stále lepšie“, a to je charakteristické dodnes. Avšak dnes nie je produkcia iba v rámci Nemecka, ale naopak bola rozšírená už na 5 kontinentov.

V období medzi aprílom 1912 a februárom 1914 sa Miele dokonca zaoberala výrobou automobilov, ktorých vzniklo cca 125 – 143 kusov. Ponuka obsahovala tri modely, ktoré sa predávali nielen v Nemecku, ale aj v Brazílii, Francúzsku, Rakúsku, Maďarsku a Uruguaji. Skvelé je, že sa zachoval jeden úžasný exemplár, ktorý v roku 1996 objavili v Nórsku. Dnes je umiestnený v múzeu, ktoré funguje priamo v sídle spoločnosti.

Vedľa automobilov, sa vyrábali aj motorky a mopedy, ďalej kolesá, káry, chladničky, maselnice, zariadenia na dojenie, odstredivky mlieka, žmýkačky, odstredivky, čističky vzduchu, žehličky, kuchynský nábytok aj zariadenia do veľkých kuchýň.

Značka Miele je expertom na výrobu malých aj veľkých domácich spotrebičov. Okrem produktov určených pre domácnosť, ponúka aj tie pre profesionálov. Najväčšími esami, ktoré môžete v portfóliu tejto značky nájsť, sú spotrebiče na umývanie, pranie a taktiež aj dezinfekciu.

Ako potvrdil výskum prania nezávislého inštitútu v Krefelde, práčky Miele boli plne funkčné aj potom, čo absolvovali 5 000 pracích cyklov. To v praxi zodpovedá užívaniu po dobu 20 rokov.

Miele pozbieralo mnoho rôznych ocenení v niekoľkých kategóriách a pravidelne obsahuje prvé miesta v rade testov kvality, ale objavuje sa aj na dizajnovom rebríčku. Dáva si záležať na inovácii aj kvalite, navyše vlastní niekoľko patentov, napríklad na Voštinový bubon pre práčky a sušičky alebo príborovú zásuvku u umývačiek riadu, ale aj mnohých ďalších.

V Českej republike sa spoločnosť Miele vyskytuje od roku 1991 so sídlom v Brne, pričom v dnešnej dobe sú k dispozícii hneď dve Miele Gallery, kde je možné si všetky produkty prezrieť a vyskúšať, navyše tu máte k dispozícii kompletný poradenský servis. Raz sa pýši Praha, ďalší potom Brno. Miele ponúka perfektný servis pre všetky svoje výrobky a samozrejmosťou sú aj náhradné diely, ktoré sú vždy k dispozícii.

Okrem automatických práčok, môžete na trhu naraziť na sušičky, umývačky riadu, vysávače, ale aj sporáky, rúry na pečenie, varné dosky, parné rúry, kávovary, odsávače pár, nahrievače riadu, mikrovlnné rúry, chladničky, mrazničky a mandle. Spoločnosť Miele dokonca ponúka aj pracie, umývacie a ošetrujúce prostriedky vlastnej značky Miele Care Collection.

Čo sa týka profesionálnych spotrebičov/prístrojov, tam ide o prístroje na profesionálnu starostlivosť o bielizeň, ktoré sa používajú v práčovniach, čistiarňach atď.

Ďalej ide o prístroje na umývanie riadu pre gastronomickú prevádzku, hotely, zdravotnícke zariadenia, kancelárie a iné. V neposlednom rade je tu tiež zariadenie/technika na umývanie a dezinfekciu zdravotníckeho i laboratórneho zariadenia v laboratóriách, ordináciách, aj v rámci centrálnej sterilizácie atď.

Práčky Miele môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Mall.sk a Alza.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo