Práčky Bosch

Pokiaľ ide o práčky tejto značky, vždy máte záruku, že každý kus je jedinečný a pokiaľ možno vysoko kvalitný. Bosch je známy tým, že skôr ako len jediná práčka opustí výrobnú továreň, vždy je otestovaná až do toho najmenšieho detailu a zároveň s tým musí absolvovať veľké množstvo záťažových testov.

Všetky práčky Bosch

Výrobca hovorí, že správna práčka je pripravená na predaj a teda aj používanie v domácnostiach len vtedy, keď všetkých asi 1 000 komponentov úplne splní všetky štandardy kvality, funkčnosti i spoľahlivosti, ktoré sú nastavené značne vysoko. Iba vtedy je práčka 100% ready.

Pokiaľ ide o práčky s predným plnením, sú vhodné do akejkoľvek kúpeľne, práčovne alebo ako súčasť kuchynskej linky. SlimLine práčky sú štíhle, praktické a aj napriek klasickej šírke 60 cm majú do hĺbky iba 40 až 45 cm. Snúbi sa tu pohodlie a kompaktnosť, najmä pokiaľ nemáte dostatočne veľký priestor pre klasické rozmery práčky.

Vrchom plnené práčky sú výkonné a vďaka šírke 40 cm vhodné najmä do malých kúpeľní či kuchýň. Medzi produktmi nechýbajú okrem práčok aj sušičky či kombinácia práčka so sušičkou. Spoločnosť Bosch bola založená 1886 a patrí k najviac inovatívnym spoločnostiam, ktoré prichádzajú so stále novými inováciami a vlastní cez 3 800 rôznych patentov.

O značke Bosch

U nás je táto značka známa najmä vďaka domácim spotrebičom, či už ide o práčky, vysávače, varné dosky, mixéry, umývačky riadu, sporáky, variče, rôzne mlynčeky, roboty a podobne. Záber spoločnosti je však oveľa obsiahlejší, pretože zasahuje aj do automobilového priemyslu, priemyselných technológií, elektrických prístrojov a radu bezpečnostných riešení.

Práčky Bosch môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Mall.sk a Alza.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo