Práčky Whirlpool

O automatických práčkach Whirlpool je známe, že sú priamo nadupané inovatívnymi technológiami a úplne vás uchvátia svojim moderným nadčasovým dizajnom. Práčky vynikajú aj úplne tichým chodom a minimálnymi vibráciami. Väčšina modelov patrí do tej najlepšej, čo je zároveň aj najnižšia energetická trieda, čím sa značne ušetrí elektrická energia.

O úsporu sa stará obľúbená senzorová technológia prania, ktorú dobre poznáme pod názvom Šiesty zmysel. Tá dokáže ľahko určiť, ktorý prací program bude pre aktuálnu náplň v bubne vyhovujúci a pritom zaistí, že sa s bielizňou zaobchádza šetrne po celú dobu pracieho cyklu.

Práčky Whirlpool zahŕňajú vstavané práčky, voľne stojace práčky, ďalej úsporné práčky, zhora plnené, vopred plnené hlboké a nakoniec aj vopred plnené štíhle. Ponuka jednotlivých modelov je skutočne veľmi pestrá a pri každom z nich je dbané na čo najkvalitnejšie spracovanie.

Všetky práčky Whirlpool

O značke

Spoločnosť Whirlpool bola založená v roku 1911 a vďaka veľkému úsiliu dnes patrí k lídrom na trhu s bielou technikou, respektíve domácimi spotrebičmi. Produkty, ktoré táto značka pravidelne uvádza na trh, sú nielen inteligentnými a energeticky vysoko úspornými spotrebičmi, ale taktiež prezentujú tie najnovšie a najmodernejšie technológie i dizajn.

Značka Whirlpool (officiálny web) sa môže pochváliť nielen špičkovými práčkami, ale aj chladničkami, umývačkami riadu či mikrovlnnými rúrami.

Avšak to nie je všetko, dá sa povedať, že na túto značku môžete naraziť všade tam, kde to súvisí s umývaním riadu, uchovávaním, varením či pečením potravín alebo starostlivosťou o bielizeň. Ako príklad môžete uviesť vstavané digestory, plechy na pečenie, liatinové varné dosky, elektrické sporáky a mnoho ďalšieho.

Práčky Whirlpool môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Mall.sk a Alza.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo