Sušičky bielizne Beko

Sušičky bielizne BEKO ponúkajú dokonalý pomer výkonu a priaznivej ceny. Všetky modely dostali pod kapotu bubon, ktorý vyniká tým, že sa otáča na obe strany, čím sa bielizeň rovnomerne vysuší a nekrčí sa.

Sušičky od spoločnosti Beko zaistia, že sa vám doma nebudú povaľovať hromady bielizne, to je navyše perfektne čisté, suché a svieže.

Všetky sušičky bielizne

Umiestniť ich môžete kamkoľvek, nie sú náročné na priestor, pretože vďaka možnosti zmeniť smer otvárania dvierok sa vtlačia aj do menších priestorov.

Dajú sa pripojiť na odpad, sú výkonné, majú množstvo zaujímavých funkcií, programov a rôznych vychytávok. Vynikajú aj moderným vzhľadom, kvalitou, variabilitou a sú ergonomické.

Všetky kondenzačné sušičky Beko majú tepelné čerpadlo, prehľadný LCD displej, ľahko sa ovládajú a dosahujú úplne dokonalé výsledky pri sušení. Najmä tepelné čerpadlo vyniká perfektným výkonom a dlhou životnosťou.

Programová ponuka zahŕňa aj také programy, ktoré umožňujú sušenie väčšieho, ale aj menšieho množstva bielizne. Samozrejmosťou je možnosť sušiť to najjemnejšie a najviac chúlostivé kúsky.

U sušičiek Beko sú obľúbené aj doplnkové funkcie, ako je odložený štart, funkcie pre ľahké žehlenie a taktiež technológie pre osvieženie bielizne. Potešia tiež veľké predné dvere, ktorými sušičky vynikajú a tým maximálne uľahčujú manipuláciu s bielizňou.

Sú univerzálnym pomocníkom, najmä pokiaľ ide o náročne druhy tkanín, ako sú blúzky, spodná bielizeň, ale aj funkčné odevy. Sušičky na bielizeň Beko sú dobrou voľbou do tých domácností, kde sa vyskytujú alergici, pretože všetky modely sú schopné bielizeň nielen osviežiť, ale zbaviť ho prachu, peľov a ďalších nežiaducich alergénov.

O značke Beko

Spoločnosť Beko bola založená v Turecku roku 1954, ale u nás je pomerne mladá, pretože jej zastúpenie sa na českom trhu vyskytuje až od roku 2005, ale napriek tomu sa rozvíja veľmi rýchlym tempom.

Dá sa povedať, že je to najväčší výrobca spotrebičov do domácnosti v Európe. V súčasnosti pôsobí vo viac ako 100 krajinách, ako je napríklad Francúzsko, Veľká Británia, Nemecko a ďalšie. Odhadom má Beko vyše 400 miliónov zákazníkov po celom svete.

Na našom trhu Beko ponúka širokú škálu vstavaných aj voľne stojacich domácich spotrebičov, či už ide o práčky, sušičky, chladničky, mrazničky, umývačky, sporáky, mikrovlnné rúry, varné dosky, odsávače potom a tiež rúry.

Sušičky bielizne Beko môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Mall.sk a Alza.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo