Sušičky bielizne Candy

Sušičky Candy vynikajú najmä dokonalým pomerom skvelého výkonu a priaznivej ceny. Tepelné čerpadlo je garanciou účinného sušenia bielizne v relatívne krátkom čase a prijateľnou spotrebou energie, ktorá závisí od zvolenej energetickej triedy (A+, A++, B atď.). Automatické programy sú veľmi praktické, pretože optimalizujú čas aj potrebnú energiu na správne sušenie bielizne.

U sušičiek bielizne Candy môžete hravo nastaviť rôzne doplnkové funkcie ako je ľahké žehlenie, možnosť odloženého štartu a podobne. Najväčšou výhodou je, že vám značne ušetria prácu a ešte šetrne zachádzajú so všetkou vašou bielizňou, bez ohľadu na to, z akého je materiálu.

Všetky sušičky bielizne Candy

Všetky modely sušičiek Candy sú nielen praktické, ale hlavne majú elegantný a veľmi moderný design, zároveň s tým sa ľahko ovládajú, jednoduchá je aj úprava programov. Plnenie každej sušičky je komfortné už vďaka veľkým predným dvierkam bubna. Candy garantuje najmä dlhú životnosť tepelného čerpadla aj dokonalý výkon jednotlivých programov po ich nastavení.

O značke Candy

Spoločnosť Candy má svoju históriu aj tradíciu zakorenenú v Taliansku. Prvý úspech oslavovala roku 1945, kedy predstavila prvú taliansku práčku. Rozvoj sa urýchlil najmä vďaka spojeniu s firmami ako La Sovrana, ktorá podnikala v oblasti varenia, Kelvinator Italia ako zástupca chladničiek a mrazničiek, ale aj Kelvinator America, čo pomohlo k výrobe a predaju spotrebičov do domácnosti po celom svete.

Značka Candy zabrúsila do oblasti veľkej bielej techniky, takže sa vypracovala na špecialistu v spotrebičoch na pranie, sušenie, umývanie, chladenie aj varenie. Zaobstarať môžete chladničky, varné dosky, umývačky riadu, sporáky, chladničky, digestory, mikrovlnné rúry, mrazničky, práčky, kombinácie práčok so sušičkou, varné dosky, vinotéky atď.

Sušičky bielizne Candy môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo