Sušičky bielizne Whirlpool

Sušičky Whirlpool sú rovnako ako ostatné spotrebiče tejto značky vybavené inteligentnou technológiou 6. zmysel.

Podstatou tejto technológie je automatické zaznamenávanie úrovne vlhkosti, čomu prispôsobuje vybraný program sušenia a následne potom nastaví ideálne parametre pre úsporu energie aj času. Unikátna kombinácia senzorov vlhkosti i teploty, ďalej šetrný systém prúdenia vzduchu a taktiež obojsmerný pohyb bubna Wave Motion, ktorý zaisťuje rovnomerné sušenie, to všetko robí zo sušičiek Whirlpool jedinečné spotrebiče.

Všetky sušičky bielizne Whirlpool

Oblečenie je vždy perfektne suché, úžasne mäkučké a hlavne nie je pokrčené, čo umožňuje bielizeň ihneď po vybratí z bubna zložiť a uložiť. Kondenzačné sušičky s tepelným čerpadlom sú do domácnosti najlepšie. Rýchlo a šetrne sa starajú aj o to najjemnejšie prádlo. Všeobecne sa dá povedať, že čím vyššia má sušička energetickú triedu, tým skôr sa vám vrátia obstarávacie náklady, ktoré ste investovali pri kúpe spotrebiča.

Inovatívne technológie, spolu s tepelným čerpadlom zaistia, že sušičky bielizne Whirlpool, zaručujú dokonalé sušenie a doprajú bielizni tú najlepšiu starostlivosť. Dokonalou vychytávkou je parný program SteamCare, ktorý spoločne s praktickým prúdením vzduchu bráni pokrčeniu tkanín akéhokoľvek druhu, takže vám odpadá zbytočné žehlenie.

O značke Whirlpool

Spoločnosť Whirlpool vznikla 11. 11. 1911 v Michigane. Na začiatku spočívalo jej zameranie najmä vo výrobe elektrických práčok so žmýkačkami. V roku 1989 sa koncepcia Whirlpool Europe dostala aj na európske trhy, pričom do portfólia získala ďalšie značky ako Ignis, Philips atď. Motto, ktoré ich pre značku Whirlpool znie „Spoznáte rozdiel“ (Sensing the Difference).

Jednotlivé produktové skupiny a najnovšie technológie prezentujú rozprávkové postavy víl. Každý produkt je nielen inteligentný a energeticky úsporný, ale skrýva tie najnovšie technológie a vyniká dokonalým dizajnom.

Na značku Whirlpool môžete naraziť v oblasti varenia, pečenia, umývania riadu aj starostlivosti o bielizeň. Kategórie, ktoré Whirlpool zastupuje, volajme varné dosky, práčky, sušičky, prípadne ich kombinácie, ďalej umývačky riadu, digestory, espressá, chladničky, mikrovlnné rúry, sporáky, mrazničky a ďalšie.

Sušičky bielizne Whirlpool môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo