Sušičky bielizne AEG

Na trhu môžete naraziť celkom na tri rôzne skupiny či skôr označenie, pod ktorými sú sušičky AEG vyrábané. Každá skupina obsahuje určité modely na základe použitých technológií. Ide o technologickú skupinu Lavatherm, AbsoluteCare a Prosense.

Všetky sušičky bielizne AEG

Čo sa týka skupiny Lavatherm, sem väčšinou patria klasické sušičky bielizne s technológiou OptiSense, ktorá zaisťuje minimálnu spotrebu elektrickej energie aj času, bez ohľadu na to, aká veľká je náplň v bubne. Druhou skupinou je AbsoluteCare, tieto sušičky majú zabudovaný systém (AbsoluteCare), ktorý ponúka také programy, vďaka ktorým sa dá sušenie jednoducho prispôsobiť akémukoľvek druhu textilu.

V praxi to znamená, že môžete bez najmenších obáv sušiť vlnu, hodváb, bavlnu aj športové oblečenie. Poslednou treťou skupinou sú sušičky s technológiou ProSense, tie dokážu bielizeň zvážiť a jej váhe alebo ak chcete náplň bubna, potom prispôsobiť dĺžku sušiaceho cyklu (do tejto skupiny sa radia aj niektoré práčky AEG).

Keď sa na sušičky AEG zameriame zo všeobecného hľadiska, sú schopné konkurovať akejkoľvek značke na trhu a oproti konkurenčným modelom vynikajú nízkou mierou hlučnosti aj minimálnou spotrebou. Medzi nevýhody patrí menší počet programov pri vybraných modeloch, ale aj vyššia cena, než je tomu pri konkurenčných sušičkách.

O značke AEG

Spoločnosť AEG vznikla v Nemecku roku 1887 a v priebehu rokov si vypestovali svoje charakteristické motto „Perfekt in Form und Funktion“, čo v preklade znamená Perfektný tvar i funkcie, čoho sa aj dnes ich dizajnéri a špecialisti na vývoj najnovších technológií držia. Ako už vieme, v roku 2004 sa AEG pridalo do skupiny Elektrolux. Táto organizácia je známa tým, že produkuje len špičkové výrobky a to ako v oblasti veľkých, tak malých domácich spotrebičov.

Technologický pokrok ide stále dopredu a AEG o tom vie svoje, čo je tiež dôvod, prečo neustále vyvíjajú nové technológie, ako je napríklad rad výrobkov SensiDry, čo je špeciálna funkcia, fungujúca na princípe pumpovania tepla, vďaka čomu sa bielizeň suší veľmi jemne. bielizni je veľmi šetrné a to je potom následne úžasne jemné. Pokiaľ ide o práčky AEG, tie si dokonca za túto technológiu vyslúžili certifikát od Woolmarku, špecialistu na vlnu. Pri modeloch energetickej triedy A+++ sa bežne usporí až 45 % energie, oproti klasickým spotrebičom, lenže AEG zachádza ešte ďalej a je úspornejší až o 60 %.

V produktoch AEG nie sú obsiahnuté freóny ani fluoruhľovodíky, takže nie sú škodlivé voči životnému prostrediu. Okrem práčok a sušičiek môžete pod touto značkou zaobstarať množstvo ďalších spotrebičov. Patria sem varné dosky, tlakomery, ventilátory, digestory, espressá, chladničky, mikrovlnné rúry, umývačky riadu, rúry, sporáky, holiace strojčeky, klimatizácia, kulmy, vysávače, osobné váhy a tiež napríklad fény na vlasy.

Sušičky bielizne AEG môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo