Sušičky bielizne LG

Sušičky LG sú známe svojim vysokým výkonom, nízkou spotrebou elektrickej energie a dokonalým moderným dizajnom. Atraktivitu im dodáva aj maximálna kapacita bubna pre veľký objem bielizne na sušenie. Každá sušička je vyzbrojená senzormi sušenia, ktoré s pomocou dvojitých čidiel zaistí úplne dokonalý výsledok sušenia. Okrem veľkého priestoru v bubne a úspornej prevádzke patrí k veľkým prednostiam sušičiek bielizne LG veľmi tichý chod.

Všetky sušičky bielizne LG

Spotrebiče tejto značky garantujú veľmi vysokú odolnosť a dlhú životnosť, a to aj v prípade, že budete sušičku používať skutočne každý deň, pretože sú prispôsobené frekventovanému využitiu. Kondenzačné čerpadlo pracuje na naozaj vysokom výkone, zvládne automaticky optimalizovať spotrebu elektrickej energie podľa skutočného objemu bielizne, ktorá sa aktuálne suší, rovnako tak zohľadňuje aj typ bielizne vloženej do bubna.

Všetky sušičky bielizne LG sú vyzbrojené množstvom zaujímavých programov, určených na sušenie bežnej i veľmi jemnej bielizne. Nechýbajú ani také vychytávky ako program pre ľahké žehlenie alebo napríklad osvieženie oblečenia. Poradí si dokonca aj s veľkou objemnou bielizňou, pričom aj pri sušení tohto druhu bielizne je garantovaná úsporná prevádzka sušičky.

O značke LG

Spoločnosť Goldstar, ako znel pôvodný názov LG, vznikla v roku 1958 a na začiatku sa zaoberala výrobnou televízorov, chladničiek, práčok, rádií a tiež klimatizačných zariadení. Počas expanzie na americký trh sa v roku 1995 začala používať značka LG, ako ju poznáme dnes. LG je známa svojimi prvýkrát, respektíve prvou plazmou vyvinutou v roku 1998, prvou internetovou chladničkou z roku 2000 a taktiež je tu rok 2003 kedy prvýkrát vstupuje na trh s mobilnými telefónmi GSM.

Značka LG sa môže pochváliť mnohými oceneniami, ktoré získala napríklad za inovatívne myšlienky, praktický a veľmi príjemný dizajn a mnoho ďalších. Logo spoločnosti LG môžete zahliadnuť aj v športovom priemysle, napríklad na hokejových dresoch hráčov (HC Sparta Praha), taktiež sa angažuje v nadačnom fonde Srdce na dlani av neposlednom rade je významným partnerom šampionátu Formule 1. LG podporuje aj ďalšie aktivity, či už ide o futbal, snowboard, hokej, kriket a mnoho ďalších.

Pokiaľ ide o produkty LG, tak okrem sušičiek môžete zaobstarať práčky, reproduktory, robotické aj klasické vysávače, smartphony, soundbary, Blu-Ray prehrávače, domáce kiná, DVD prehrávače, mobilné telefóny atď. Okrem spotrebičov do domácnosti, je LG profesionálom aj v prípade klimatizačných jednotiek, IT produktov a dokonca ponúka riešenie pre väčšie firmy aj hotely.

Sušičky bielizne LG môžete nakúpiť v e-shope: Alza.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo