Sušičky bielizne Miele

Sušičky bielizne Miele sú známe svojim špičkovým výkonom aj praktickými funkciami, ktoré uľahčujú nielen používanie samotného spotrebiča, ale aj žehlenie či osvieženie bielizne, navyše sú schopné skvele optimalizovať spotrebu elektrickej energie.

Výrobca Miele zásobuje trh tým najlepším, čo je možné, pričom sušičky bielizne Miele nie sú výnimkou, pretože sú schopné uspokojiť aj veľmi náročných užívateľov. Inteligentné programy automaticky zaistia celý priebeh sušenia, zároveň s tým dochádza k optimalizácii času a spotreby elektrickej energie. Miele sa môže pochváliť skutočne veľmi kvalitnými a spoľahlivými spotrebičmi, ktoré majú nielen vysokú odolnosť, ale aj dlhú životnosť.

Všetky sušičky bielizne Miele

Sušičky bielizne Miele uľahčujú každodennú starostlivosť o domácnosť, a to mnohými zaujímavými vychytávkami, ako napríklad automatické čistenie, bohatá ponuka prednastavených programov aj jednoduchá obsluha. Skvelá je aj kopa doplňujúcich funkcií ako možnosť odloženého štartu, osvieženia bielizne a mnoho ďalších.

Používanie sušičiek Miele je zárukou pre voňavú bielizeň, bez potreby pravidelného žehlenia, za čo môžeme poďakovať vyhladzovaniu parou, ktoré sa postará o každý záhyb.

Sušičky Miele majú osvetlený bubon, záves dvierok prispôsobený každému priestoru, predvoľba štartu zase umožní použitie v požadovanom čase. Najväčším plusom je maximálna ochrana okolitého prostredia aj nábytku vďaka nižšej strate vlhkosti, a to až o takmer 50 % ako je to napríklad pri účinnosti kondenzácie triedy A.

Prednosti, ktoré majú sušičky Miele

Na začiatok je dobré spomenúť technológiu EcoDry. S touto technológiou dokáže filtračný systém a bezúdržbový výmenník udržať spotrebu elektrickej energie aj dobu chodu sušičky na veľmi nízkej úrovni a tým šetriť počas celej doby životnosti vašej sušičky.

Sušičky Miele majú najlepší výkon a najvyššiu energetickú úspornosť, vďaka čomu sa môžu pochváliť vynikajúcou hospodárnosťou aj optimálnymi výsledkami sušenia. Ďalej funkcia Perfect Dry, tá vie odhadnúť obsah vápnika vo vode a následne potom upraviť samotný proces sušenia presne na mieru.

Zásluhou FragranceDos bude bielizeň úžasne nadýchaná, krásne voňavá aj svieža. Každá sušička Miele, ktorú výrobca posiela na trh, disponuje tepelným čerpadlom, čo je oproti konkurencii jedna z výhod. Zároveň majú vcelku veľkú kapacitu, nízku spotrebu elektrickej energie a hodia sa na tzv. vežové usporiadanie, kedy je možné sušičku umiestniť na práčku, čím sa dá ušetriť veľa miesta v kúpeľni či práčovni, skrátka všade tam, kde sa rozhodnete takéto spotrebiče umiestniť.

O značke Miele

Značka Miele bola založená v roku 1899 a už od počiatku je to úplne rodinný podnik, ktorý sa zameriava na výrobu domácich spotrebičov, určených na starostlivosť o bielizeň a podlahové krytiny, ale aj do kuchyne. Nechýbajú ani prístroje, ktorých využitie smeruje do profesionálnych prevádzok, ako sú napríklad reštaurácie, či do lekárskych zariadení.

Spoločnosť Miele sa snaží svojim zákazníkom ponúkať produkty na prémiovej úrovni. Snahou je dlhá životnosť jednotlivých výrobkov, ďalej skvelý výkon, komfort obsluhy, špičková energetická účinnosť, dokonalý design aj vynikajúce služby.

Miele sa drží hesla „Vždy lepšie“, napokon to sa objavilo aj na prvých produktoch vytvorených zakladajúcimi spoločníkmi. Carl Miele a Reinhard Zinkann toto heslo stvorili už pri vzniku spoločnosti a tá je jeho prostredníctvom charakterizovaná dodnes.

Značka Miele však nevyrábala len spotrebiče, svojho času sa zaoberala aj výrobou automobilov (v rokoch 1912 – 1914), aj keď len v malom meradle cca okolo 140 kusov. V ponuke bola trojica modelov predávaných v Nemecku, Francúzsku, Uruguaji, Maďarsku, Rakúsku a Brazílii.

Jeden model sa dokonca zachoval a bol umiestnený do múzea, ktoré je prevádzkované v sídle spoločnosti. Okrem automobilov to boli aj motorky, mopedy, bicykle, maselnice, zariadenia na dojenie, žmýkačky, odstredivky mlieka, čističky vzduchu, žehličky a mnoho ďalšieho.

Miele patrí k špičkovým výrobcom veľkých aj malých domácich spotrebičov. K najväčšej špičke patria spotrebiče určené na umývanie, pranie a taktiež dezinfekciu. Faktom je, že značka už pozbierala a stále zbiera množstvo ocenení, navyše je vlastníkom mnohých zaujímavých patentov.

Tým najdôležitejším je jednoznačne Voštinový bubon, ktorý sa používa do práčok aj sušičiek. Patentovanú umývajú aj príborovú zásuvku u umývačiek riadu, ale to je len zlomok, pretože patentov je naozaj veľa. U nás pôsobí Miele od roku 1991 a jej sídlo je v Brne.

Každý, kto sa chce bližšie zoznámiť so všetkými produktmi, prezrieť si ich alebo aj vyskúšať, môže navštíviť jednu z dvoch Miele Galérií (Miele Gallery), ktoré sa nachádza v Brne a Prahe. Spoločnosť Miele ponúka kompletný poradenský servis aj bezproblémovú dostupnosť náhradných dielov.

Pod značkou Miele môžete naraziť na sušičky bielizne, práčky, umývačky riadu, sporáky, rúry na pečenie, vysávače, kávovary, nahrievače riadu, chladničky a mrazničky, ale aj mikrovlnné rúry a ďalšie.

Z profesionálnych prístrojov sú to tie, ktoré pomáhajú so starostlivosťou o bielizeň, vhodné do práčovní a čistiarní, ďalej prístroje na umývanie riadu vhodné pre hotelové či gastronomické prevádzky, kancelárie alebo aj zdravotnícke zariadenia. Nechýbajú ani zariadenia na umývanie a dezinfekciu všetkého zariadenia pre laboratóriá, ordinácie a tomu podobné inštitúcie

Sušičky bielizne Miele môžete nakúpiť v e-shope: Alza.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo