Autosedačky Cybex

Autosedačky Cybex sú navrhnuté tak, aby perfektne ladili s dynamickým a často chaotickým životom v meste. Na prvý pohľad u nich zaujme dokonalý moderný design plný inovatívnych doplnkov, ale aj špičková bezpečnosť, vysoká kvalita a do bodky premyslená funkčnosť.

Tieto autosedačky zaistia, aby každá cesta s vašim dieťaťom prebehla bez akéhokoľvek problému av bezpečne. Dieťa bude sedieť pohodlne, bez stresovania a vy budete vedieť, že je v bezpečí. Ostatne autosedačky Cybex už pozbierali viac ako 350 rôznych ocenení v rámci spotrebiteľských testov v celosvetovom meradle.

Všetky autosedačky Cybex

Autosedačky Cybex pre bábätká

Prvé cestovanie prebieha v tzv. vajíčku, s ktorými bude vaše bábätko v bezpečí počas jeho prvých ciest autom. U týchto autosedačiek je bežná integrovaná lineárna ochrana pri bočnom náraze. Autosedačky sa dajú tiež umiestniť proti smeru jazdy.

S bábätkom sa dá bez problémov manipulovať vďaka otočnému mechanizmu, ktorý sa dokáže otočiť o 360 °. Výhodou je aj to, že sa dá z každej sedačky zložiť poťah a jednoducho ho vyprať v práčke, vysušiť a znovu povliecť, čo je dobré, keď sa dieťaťu stane nejaká nečakaná príhoda, napríklad nevoľnosť z jazdy atď.

  1. Autosedačky Cybex (0–13 kg) – sú skvelé od novorodenca až do 2 rokov veku.
  2. Autosedačky Cybex (0–18 kg) – túto sedačku budete môcť pre dieťa používať až do veku 4 rokov.

Autosedačky Cybex vhodné na celé detstvo

Vajíčka nevydržia vášmu potomkovi dlho, takže je dobré sa poobzerať aj po ďalších typoch. Dokonca aj autosedačky vhodné na celé obdobie detstva ponúkajú špičkovú kvalitu, bezpečie a dokonalé pohodlie.

Môžete ich podľa potreby polohovať a upravovať, ako to bude najlepšie vyhovovať. Dobre zvolená autosedačka v podstate bude rásť s vašim dieťaťom, až kým nedosiahne vek zodpovedajúci staršiemu školákovi. Nechýbajú ani autosedačky s tzv. isofixom. Ten umožňuje, aby bola úplne bezpečne pripevnená k sedačke vášho vozidla.

  1. Autosedačky Cybex (9–36 kg) – vhodné pre deti do 9 mesiacov.
  2. Autosedačky Cybex (15–25 kg) – skvelá voľba, ak je vášmu potomkovi medzi 3 až 7 rokmi.
  3. Autosedačky Cybex (15–36 kg) – praktická voľba pre odrastenejšie deti.
  4. Autosedačky Cybex (22–36 kg) – tento druh už je dobrý pre mladších aj starších školákov.

Praktické príslušenstvo

Pokiaľ ide o autosedačky Cybex, tie majú ešte ďalšie pozitívum a tým je príslušenstvo, ktoré k nim môžete ľahko zaobstarať. K dispozícii sú kvalitné pláštenky, chladivé letné poťahy, ale aj držiak pitia a podobne. Čo poteší je aj to, že základne určené pre autosedačky sú vo väčšine prípadov plne kompatibilné ešte s iným modelom, vždy minimálne s jedným.

O značke Cybex

Značka Cybex vznikla v roku 2005 v Nemecku a založil ju Martin Poš, ktorý následne svoju spoločnosť predal čínskej skupine GoodBaby. Je špičkou v obore autosedačiek, ale ponúka aj detské nosiče a kočíky.

Produkty tejto značky je možné vyberať z troch rôznych kategórií. K dispozícii je Silver, Gold a Platinum. V každej kategórii autosedačiek nájdete produkty s konkrétnymi vlastnosťami, ktoré budú spĺňať všetky vaše požiadavky. Nie nadarmo sa značka Cybex vďaka tomu pýši hneď deviatimi oceneniami Red Dot Desighn Awards.

Autosedačky Cybex môžete nakúpiť v týchto eshopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo