Autosedačky Joie

Autosedačky Joie sa na trhu vyskytujú cez 10 rokov a po celú dobu poskytujú dokonalý cestovný komfort a bezpečie dieťaťa počas každej cesty. Pre každého, kto chce svoje dieťa prevážať bezpečne a zaistiť mu špičkovú ochranu a maximálne pohodlie pri jednotlivých cestách autom.

Všetky modely sú navrhnuté tak, aby dieťa malo komfort, ale zároveň aby rodič nemal s dieťaťom zbytočne prácu naviac a cestovanie bolo zábavné.
Autosedačky majú špecifické vlastnosti a musia spĺňať potrebné parametre, na ktoré je nutné sa pri kúpe zamerať. Podobne ako je to u iných značiek autosedačiek, aj tie od značky Joie sa rozdeľujú podľa hmotnosti, ale aj podľa toho, či je to autosedačka pre bábätká alebo už väčšie dieťa.

Všetky autosedačky Joie

Autosedačky Joie pre bábätká

Môžu byť skvelým parťákom vášho potomka už od narodenia. Na trhu sa vyskytujú štyri rôzne varianty. Rozlišujú sa podľa hmotnosti dieťaťa.

  1. Autosedačka Joie vajíčko (0–13 kg) – skvelá pre novorodencov a dojčatá. Je riešená tak, aby bolo možné sedenie proti smeru jazdy.
  2. Detská autosedačka (0–18 kg) – ideálna pre novorodencov, dojčatá aj batoľatá. Je praktická najmä v tom, že vydrží o niečo dlhšie ako predchádzajúci variant.
  3. Detská autosedačka (0-25 kg) – vhodná pre novorodencov až pre deti do cca 7 rokov. Vzhľadom na to, že sa táto autosedačka pýši flexibilitou, umožňuje cestovanie proti smeru jazdy, a to až do hmotnosti 18 kg.
  4. Autosedačka Joie (0–36 kg) – vynikajúca voľba pre dojčatá, batoľatá, ale aj pre odrastenejšie deti do veku asi 12 rokov. Výhodou je dlhšia doba použitia a maximálna flexibilita.

Autosedačka Joie pre väčšie deti

Ako bude dieťa postupne rásť, bude logicky potrebovať iný variant autosedačky, pretože tá pre bábätká mu jednoducho nebude stačiť.
Autosedačky Joie našťastie zahŕňajú aj štyri kategórie vhodné pre už odrastenejšie deti, ktoré mu poslúžia až do tej doby, než už nebude potrebovať žiadnu a bude môcť jazdiť bez autosedačky.

  1. Autosedačka Joie (9–36 kg) – ide v podstate o univerzálny model a hodí sa pre batoľatá a deti do cca 12 rokov. Vydrží dlho, takže odpadne neustála výmena, avšak musíte počítať aj s jej väčším opotrebením.
  2. Detská autosedačka (15-25 kg) – je ideálna pre deti vo veku od 3 do 7 rokov. Nie je to tak úplne bežný variant a vo väčšine prípadov sú namiesto neho používané tie modely, ktoré majú skôr dlhodobejšie možnosti užívania.
  3. Autosedačka Joie (15–36 kg) – tento variant je skvelou voľbou pre deti vo veku 3 až 12 rokov. Hodí sa najmä pre staršie deti, pretože je upravená tak, aby bolo možné sedieť v smere jazdy, čo sa odporúča u detí, ktoré sú staršie ako 15 mesiacov.
  4. Autosedačka (22–36 kg) – skvelá pre cestujúcich milé deti vo veku 6-12 rokov. Má nastaviteľné funkcie a je tak vhodná na rast vášho dieťaťa, pretože ju môžete prispôsobiť podľa aktuálnej potreby.

Spoľahlivý systém Isofix

Autosedačky Joie sú v mnohých prípadoch vybavené systémom Isofix, pomocou ktorého je možné každú sedačku rýchlo a jednoducho ukotviť k sedačke každého automobilu.

Ich obstarávacia cena je síce oveľa vyššia ako pri bežných autosedačkách, ale zase si môžete byť istí, že bude váš potomok v úplnom bezpečí a sedačka bude nainštalovaná na jedničku s hviezdičkou a držať na svojom mieste.

O značke Joie

Táto britská značka, ktorá bola založená v roku 2011, cieli zásadne na rodinu, aby mohla tráviť čas spoločne. K tomu je potreba možnosť cestovať na akékoľvek mieste aj s vašim potomkom, k čomu pomáhajú prispieť práve autosedačky Joie.

Spoločnosť sa môže pochváliť kvalitnými a úplne univerzálnymi výrobkami, ktoré sú obľúbené po celom svete a aktuálne patria k vôbec najpredávanejším značkám vo Veľkej Británii.

Treba podotknúť, že za tú dobu, počas ktorej značka Joie pôsobí na celosvetovom trhu, dostala mnoho ocenení (napríklad za dizajn a praktickosť). Autosedačky Joie sú ponúkané vo viac ako 50 krajinách sveta, ostatne ako aj ďalšie produkty, ktoré značka vyrába, ako kočíky, ležadlá, postieľky, stoličky a rôzne doplnky.

Autosedačky Joie môžete nakúpiť v týchto eshopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo