Autosedačky Kinderkraft

Autosedačky Kinderkraft je jednou z mnohých značiek, ktorým záleží na zabezpečení našich detí počas ich cestovania v aute. Maximálne zabezpečené dieťa, by malo byť vždy na prvom mieste. Tieto autosedačky sa pýšia vysokou spoľahlivosťou, za čo získali mnohé certifikáty aj dobré recenzie.

Každú chvíľu sa pochváli novým zaujímavým a hlavne praktickým modelom, ktorého hlavným cieľom je uľahčiť rodičom starosti v starostlivosti o ich potomstvo a zaistiť čo najväčšie bezpečie každého dieťaťa, bez ohľadu na vek.

Všetky autosedačky Kinderkraft

Bezpečnosť a pohodlie na cestách

Všetky autosedačky Kinderkraft sú vyvíjané tak, aby bolo každému dieťaťu poskytnuté maximálne bezpečie a najvyšší komfort počas cestovania. Ostatne každý vodič, ktorý chce prevážať vo svojom vozidle malé dieťa, musí mať v povinnej výbave aj detskú autosedačku.

Autosedačky sú vždy rozdelené do kategórií, pričom každá predstavuje danú hmotnosť dieťaťa pre zvolenú skupinu. Napríklad model MYWAY získal zlatú cenu Mothe & Baby Award 2021, zatiaľ čo model ONETO3 dosiahol veľmi prívetivé výsledky v testoch ADAC, OAMTC a Stiftung Warentest.

Je dobré spomenúť, že Kinderkraft autosedačky sú vždy vyzbrojené modernými bezpečnostnými systémami. Tie zaistia, aby bolo možné deťom do 18 kg ľahko zmeniť polohu v smere alebo proti smeru, ochrániť krčnú časť, hlavu, ramená aj trup, a to aj vo chvíli, keď dôjde k bočnému nárazu.
Prehľad autosedačiek Kinderkraft

  • Autosedačka Kinderkraft 0–36 kg: ideálna pre deti od narodenia až do 12 rokov. Túto autosedačku je možné upravovať, vďaka čomu je dobrá aj pre staršie deti.
  • Autosedačka Kinderkraft 9-36 kg: určená ako pre menšie, tak mierne odrastené deti. Výhodou je, že vydrží dlhšiu dobu.
  • Autosedačka Kinderkraft 15–25 kg: vhodná pre deti od 3 do 7 rokov. Dá sa povedať, že tento druh autosedačiek nie je vyhľadávaný veľmi často, naopak sa dnes tento typ nahrádza variantmi, ktoré sa dajú využiť dlhodobo.
  • Autosedačka 15–36 kg: je dobrá hlavne pre deti od 3 do 12 rokov. Vzhľadom na to, že jej súčasťou nie je samostatný bezpečnostný pás, ktorý by zabezpečil dieťa, je lepšie nechať tieto sedačky skôr pre väčšie deti.
  • Kinderkraft Autosedačka 22-36 kg: je dobrá pre staršie deti vo veku od 6 do 12 rokov.

Rozdelenie autosedačiek podľa BESIP

Detské autosedačky sa v podstate rozdeľujú do piatich základných skupín, a to podľa váhy dieťaťa.

  1. Skupina 0 – pre deti do hmotnosti 10 kg (zhruba do 1 roku veku).
  2. Skupina 0+ – pre deti s hmotnosťou do 13 kg.
  3. Skupina I – pre deti s hmotnosťou od 9 do 18 kg (cca pre deti do 4 rokov).
  4. Skupina II – pre deti s hmotnosťou 15 až 25 kg (tieto autosedačky sú vo väčšine prípadov bez bezpečnostných popruhov).
  5. Skupina III – pre deti od 22 do 36 kg (v mnohých prípadoch je to len samotný sedák).

O značke Kinderkraft

Dá sa povedať, že je to značka, ktorá je doposiaľ v plienkach. Na trhu pôsobí od roku 2011, ale nie je ešte veľmi známa. Základnou filozofiou tejto poľskej spoločnosti je klásť čo najväčší dôraz na maximálnu bezpečnosť. Samozrejmosťou je, že každý jednotlivý produkt, ktorý má doraziť na trh, musí spĺňať všetky európske bezpečnostné normy.

Po celú dobu svojej existencie navrhuje Kinderkraft také výrobky, ktoré berú ohľad na komfort dieťaťa, inovatívne prvky aj charakteristický dizajn. Detské produkty držia krok s potrebami modernej rodiny, pričom prevládajú neutrálne farebné odtiene, ako je napríklad šedá, ale aj úplne minimalistické línie.

Autosedačky Kinderkraft môžete nakúpiť v týchto eshopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo