Kočíky Cybex

Kočíky Cybex majú dlhú históriu a sú dielom renomovanej spoločnosti, ktorá si zakladá na vysokej kvalite konštrukcie, peknom dizajne, mnohých vychytávkach aj bezpečnosti. To, čo je pre kočíky Cybex špecifické, je špičková akosť všetkých použitých materiálov.

Všetky kočíky Cybex

Ponuka obsahuje klasické hlboké kočíky, športové aj golfové (tzv. golfáče), pričom nechýbajú ani dvojkombinácie a trojkombinácie. Každý jednotlivý produkt je vyvinutý tak, aby spĺňal všetky bezpečnostné prvky a mal zodpovedajúci pomer stability, odolnosti konštrukcie a nízkej hmotnosti.

Kočíky Cybex sú zárukou kvalitného spracovania a mnohých inovatívnych technologických riešení. Technológia e-Priam je skvelým systémom odpruženia, vďaka ktorému sa dokáže kočík ľahko a rýchlo prispôsobiť akémukoľvek terénu.

SensorSafe prepojí kočík s vašim smartfónom av prípade potreby budete vopred varovaní na možné bezpečnostné riziká. Pokiaľ ide o materiály, na tých si dáva značka Cybex skutočne záležať a každý vždy najskôr musí prejsť veľmi náročným procesom testovania, aby spĺňal všetky požiadavky.

Všetky materiály musia mať preukázaný pôvod a najvyššiu kvalitu, textílie majú certifikáciu Öko-Tex a kovové prvky disponujú zodpovedajúcimi informačnými listami. Všetko musí byť zdravotne nezávadné, aby boli splnené aj tie najnáročnejšie požiadavky Európskej únie.

Ceny kočíkov Cybex sa pohybujú zhruba od 214 eur, čo sú tie najjednoduchšie. Kombinácie sa môžu cenovo vyšplhať najmenej na 637 eur, zatiaľ čo náročnejšie modely môžu stáť pokojne cez 1910 eur. Jednotlivé modely sú rozdelené do troch skupín – Silver, Gold a Platinum.

Kočíky Cybex Silver

Je vhodný pre nenáročných zákazníkov, kedy konštrukcia aj kolieska majú špičkové prevedenie a kočík ako taká má kvalitný bezpečnostný systém a robustný štýl. Inovatívnych kúskov sa tu však nedočkáte.

Kočíky Cybex Gold

Táto skupina je strednou triedou v cenovej kategórii medzi 427 až 853 eur. Patria sem aj inovatívne verzie, ktoré majú dosť rozmerný batožinový priestor.

Kočíky Cybex Platinum

Jedná sa o platinový rad výrobkov, ktorý predstavuje to úplne najlepšie, čo môžete v kategórii kočíkov zaobstarať. Samozrejmosťou je vynikajúca kvalita všetkých materiálov. Všetky produkty spĺňajú tie úplne najprísnejšie kritériá. Cenovo začínajú tieto modely cca na 853 eur.

O značke Cybex

Spoločnosť Cybex bola založená v roku 2000, ktorá sa už od svojho počiatku zameriava na vysokú kvalitu, dizajn a maximálnu bezpečnosť. Okrem toho sú samozrejmosťou všetky potrebné certifikácie a splnenie tých najnáročnejších noriem a predpisov EÚ. Detské kočíky Cybex a vôbec túto značku ako takú si obľúbili aj celebrity.

Kočíky Cybex môžete nakúpiť v eshope: Alza.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo