Kočíky Joolz

Kočíky Joolz patria na trhu s kočíkmi k úplnej špičke. Ich veľkou prednosťou je dokonalá ergonómia, praktický tvar aj kompaktné rozmery. Poteší aj ich variabilita, nízka hmotnosť, elegantný dizajn, skvelá skladnosť av neposlednom rade aj vynikajúce jazdné vlastnosti, vďaka ktorým si kočík poradí aj s náročným terénom.

Všetky kočíky Joolz

Výrobca si dáva záležať na tom, aby vám každý jednotlivý kočík plne vyhovoval a dokázal sa na 100% prispôsobiť potrebám všetkých rodičov. Konštrukcia je vždy navrhnutá tak, aby vyhovovala potomkovi aj rodičovi. Kočíky Joolz v podstate rastú s vašim dieťaťom, či už zvolíte golfové kočíky, hlboké korby alebo športové kočíky.

Vždy máte istotu, že vám bude kočík plne k dispozícii, bez ohľadu na to, či vyrazíte na pochôdzky po meste, prechádzku do parku alebo niekam do náročnejšieho terénu. Kočíky Joolz je možné zakúpiť v 25 krajinách Európy, Ázie i Austrálie.

O značke

Značka Joolz vznikla v roku 2004 v Holandsku a už od začiatku sa zameriava na produkty pre deti. Špičkové kočíky a doplnky zaobstaráte vždy za veľmi priaznivé ceny.

Ostatne v roku 2015 si spoločnosť zaistila ocenenie „Best of the Best“ Red Dot Design Award a to vďaka kočíku Joolz Geo. Treba podotknúť, že značka Joolz si zakladá na tom, aby všetky výrobky brali maximálny ohľad na životné prostredie.

Kočíky Joolz môžete nakúpiť v eshope: Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo