Kočíky Kinderkraft

Kočíky Kinderkraft sú dielom poľskej spoločnosti, ktorá produkuje moderné výrobky pre rodičov, ktorí nie sú príliš nároční a jazdia väčšinou po meste. Pýši sa jednoduchým a veľmi pekným dizajnom, moderným prevedením, dobrou kvalitou a prijateľnými cenami.

Všetky štvorkolky sú vybavené gumovými, penovými či nafukovacími kolesami. Sú skladacie, takže vám po zložení zaberú len minimálne miesto vďaka kompaktným rozmerom. Kočíky Kinderkraft predstavujú moderné aj ľahké kočíky, kam patria terénne, kombinované aj športové modely.

Všetky kočíky Kinderkraft

Hlboké kočíky Kinderkraft

Hlboké kočíky sú vhodné od narodenia do 1 roka a zaobstaráte ich buď ako 2v1 alebo 3v1, pričom prvú variantu je možné premeniť z hlbokej na odľahčenú verziu. V prípade druhého variantu obsahuje set hlbokú gondolu, športovú korbu a taktiež autosedačku.

Športové kočíky Kinderkraft

Pokiaľ ide o športové kočíky Kinderkraft, sú perfektnou voľbou pri cestovaní, ale aj na rôzne pochôdzky a prechádzky. Všetky modely sa pýšia ľahkosťou, ľahkým ovládaním a maximálnym pohodlím. Sedadlá nôh i chrbta sú nastaviteľné, nechýbajú odpružené kolesá a pohodlné ovládanie. Sú vhodné zhruba do 3 rokov, najlepšie od chvíle, keď už dieťa sedí samo.

Terénne kočíky Kinderkraft

V tejto kategórii sú vysoko kvalitné výrobky s kvalitnou a pevnou konštrukciou. Kočíky majú špičkové celoodpružené a odolné kolesá, ktoré sú perfektné aj do náročnejších terénov. Samozrejmosťou je aj ochrana pred rôznymi poveternostnými vplyvmi, takže si ustrážte vodeodolnú striešku aj UV ochranu a nezabudnite ani na dokonale vyladené polstrovanie. Vďaka tomu si každý výlet či prechádzku so svojim potomkom užijete na výbornú.

O značke Kinderkraft

Značka Kinderkraft vznikla v roku 2011 a odvtedy patrí k obľúbeným výrobcom. Dáva si záležať na špičkovej kvalite, maximálnej bezpečnosti a čo najprijateľnejších cenách všetkých produktov. Moderné, farebne vyhovujúce as všestranným využitím, presne také sú detské kočíky.

Kočíky Kinderkraft môžete nakúpiť v eshope: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo