Kočíky Thule

Kočíky Thule sú ideálnou voľbou pre špičkovú jazdu v každom ročnom období av akomkoľvek teréne. K dispozícii sú kočíky pre novorodencov, batoľatá, ale aj napríklad pre dvojčatá. Pokiaľ ste neustále aktívni a nevydržíte ani chvíľku v pokoji, potom sú to kočíky presne pre vás a vášho potomka.

Tieto kočíky sa totiž bez problémov prispôsobia vášmu životnému štýlu, bez ohľadu na to, či vyrazíte niekam do terénu, alebo len na bežnú vychádzku po meste. Kočíky Thule sa hodia na každú príležitosť.

Sú dokonale stabilné, maximálne bezpečné a rozhodne je na ne 100% spoľahnutie. Samozrejmosťou sú aj také modely, ktoré porastú s dieťaťom a kedykoľvek budú schopné sa prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa.

Všetky kočíky Thule

Mestké kočíky Thule

Na prvý pohľad zaujmú eleganciou a všestranným využitím. Na trhu ich nájdete vo variante pre jedno dieťa aj dvojčatá. Čo sa týka dizajnu a farieb, tam je ponuka dostatočne bohatá, takže si vyberie skutočne úplne každý.

Tento typ kočíkov má nastaviteľnú výšku riadidiel, rozkladaciu striešku s okienkom, ale aj sedačku, ktorú je možné otočiť tak, aby dieťa bolo chrbtom alebo čelom k vám.

Výhodou je taktiež pohodlné sedadlo s dostatočne veľkou plochou, dlhým operadlom a podložkou pre pohodlie nôh. Sedačky sú polohovateľné a dajú sa sklopiť do troch rôznych polôh. Ľahko tak dieťaťu môžete nastaviť tú najvhodnejšiu polohu.

Športové kočíky Thule

Rodičia, ktorí sú športovými nadšencami, určite ocenia športové kočíky, na ktoré je naozaj spoľahnutie. Hodí sa do akéhokoľvek terénu aj počasia. Kočík sa jednoducho ovláda prostredníctvom otočnej ručnej brzdy.

Nechýba dostatočne veľká sedacia plocha, ktorú zaisťuje úplne bezpečné a maximálne pohodlné sedátko vybavené polstrovanými päťbodovými popruhmi. Vďaka skladacej konštrukcii môžete kočík bez problémov zložiť a uložiť kamkoľvek, kam bude treba, navyše je odľahčená, takže sa nenadriete.

K dispozícii máte aj veľký úložný kôš, ktorý sa zapína na zips a má slušnú kapacitu. Každý jednotlivý model má vynikajúcu stabilitu. Perfektné je, že majú športové kočíky kolesá do terénu, kedy predné koleso je otočné, a zadné kolesá sú veľké o veľkosti 16″.

O značke

Spoločnosť Thule bola založená v roku 1942 vo Švédsku. Na začiatku všetkého bol nosič lyží, ale postupne sa na trhu začali objavovať nové produkty. Kočíky na seba nenechali dlho čakať a svojho uvedenia sa dočkali roku 2014. Odvtedy sú neustále zdokonaľované a vy tak máte istotu vysokej kvality, dokonalej bezpečnosti, elegantného dizajnu a jednoduchého použitia.

Kočíky Thule môžete nakúpiť v týchto eshopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo