Erotická bielizeň

Spodná bielizeň nemusí byť iba kúsok látky určený na zakrytie intímnych miest. Rafinovane zvolená bielizeň môže navodiť príjemnú erotickú atmosféru a vy si tak budete môcť so svojím náprotivkom dokonale užiť strávený čas. Erotické prádlo si môžu zaobstarať ženy aj muži a vhodné je pre každý typ postavy.

V obchode narazíte na rôzne druhy erotickej bielizne, ktorá dokáže skryť nedostatky a vyzdvihnúť prednosti postavy. V každom prípade by ste sa mali v bielizni cítiť zvodne a pohodlne, v opačnom prípade tej správnej atmosféry dosiahnete ťažko.

Porovnať ceny erotickej bielizne

Typy

V erotickom prádle si väčšina predstavia skôr ženy. V dnešnej dobe však nie je táto bielizeň iba výsadou žien av ponuke je mnoho podôb pánskej erotickej bielizne. U žien sú obľúbené komplety, erotické body aj košieľka. Muži si môžu obliecť rôznu podobu bežnej alebo netradičnej spodnej bielizne.

Nohavičky

Základom sú správne zvolené nohavičky, ktoré je možné kúpiť v mnohých strihoch. Nohavičky môžete nosiť aj pod bežným oblečením, v tomto prípade sa môžu stať tým správnym prekvapením a veľmi ľahko vás aj váš náprotivok dostanú do tej správnej nálady.

Nohavičky kúpite v podobe táng, obľúbené sú však aj nohavičkové či brazílske. Niektoré nohavičky potom môžu strihom pripomínať krátku sukienku. Obľúbené sú jednoduché aj viac zdobené varianty s mašličkami.

Podprsenka

Erotickú podprsenku môžete kúpiť samostatne, ale veľmi často sa predáva v komplete s erotickými nohavičkami, pančuchami a podväzkovými pásmi. Záleží iba na vašej fantázii aj možnostiach. Erotické podprsenky môžu prsia úplne zakryť, ale veľmi často sú vyrobené zo sieťoviny a viac toho odhalia. Odvážnejšie ženy môžu kúpiť podprsenku odhaľujúcu časť pŕs, ale aj bradaviek.

Košieľka

Pri voľbe erotickej bielizne môžete staviť aj na zvodnú košieľku. Tá je ideálnou voľbou nočného oblečenia na spanie a dokáže veľmi dobre navodiť tú správnu erotickú atmosféru.

Na výrobu košieľok sa používajú veľmi často priehľadné materiály, ale kúpiť môžete košieľku vyrobenú zo saténu, ktorá bude vašu postavu nežne obopínať. Košieľky sa líšia svojim strihom, k dostaniu sú upnuté aj voľnejšie varianty jednoduchého aj veľmi ozdobného vzhľadu. Košieľku je možné doplniť aj zmyselnou spodnou bielizňou.

Podväzky

Medzi zmyselnú bielizeň patria bezpochyby podväzkové pásy. Aj túto bielizeň je možné kúpiť v mnohých prevedeniach samostatne, ale obľúbenejšie sú celé komplety, ktoré okrem podväzkových pásov obsahujú nohavičky a pančuchy. V tomto prípade bude všetko dokonale ladiť.

Bodystocking

Odvážnou erotickou bielizňou je sieťovaný overal alebo bodystocking, ktorý má v rozkroku otvor, vďaka ktorému sa nebudete v horúcich chvíľkach zdržiavať vyzliekaním. Na výrobu tejto bielizne sa používa najčastejšie sieťovina, ktorá toho viac odhalí, než zakryje. Výhodou overalu je aj fakt, že nebudete musieť riešiť nákup viacerých kúskov bielizne, v tomto prípade jednoducho kúpite všetko naraz.

Korzety

Medzi erotické prádlo spadajú aj korzety. Na výrobu erotických korzetov sa používajú príjemné materiály. Korzety však môžu byť doplnené aj o kostice, v tomto prípade však nie sú kostice nevyhnutnosťou, pretože primárnou úlohou korzetu nie je formovať postavu. Aj v prípade korzetov máte na výber rôzne strihy a materiály.

K dostaniu sú priehľadné korzety vyrobené zo sieťoviny, ale aj nepriehľadné, avšak napriek tomu zvodné varianty. Súčasťou korzetu býva veľmi často podväzkový pás.

Jocksy

Pánska spodná bielizeň s netradičným názvom zaujme každého svojim nevšedným strihom. Táto bielizeň zahaľuje iba to najdôležitejšie, je tvorená vačkom na prirodzenie a silnou gumou v páse. Zadné partie sú naopak odhalené. Táto bielizeň bude dokonale kopírovať mužské telo, čo váš náprotivok rozhodne navnadí tým správnym spôsobom.

Boxerky

Boxerky sú bežným a obľúbeným typom mužskej spodnej bielizne, kúpiť ich však môžete aj podobe erotickej bielizne. V tomto prípade je rozhodujúci výrobný materiál, veľmi často sa jedná o sieťovinu, ktorá viac odhalí, než zahalí. Pánske boxerky však môžu byť vyrobené aj zo saténu, kože, latexu a veľmi často sú zdobené kovovými prvkami. Obľúbeným prvkom je potom zapínanie na prednej strane.

Typ postavy

S výberom erotickej bielizne budú mať viac starostí ženy. Zatiaľ čo muži vzhľad veľmi často neriešia a ich záujmom je predovšetkým zábava, ženy sa chcú páčiť a cítiť sa, čo možno najzvodnejšie. Pri výbere spodnej bielizne tak môžu ženy prihliadnuť aj na typ svojej postavy. Každá žena má svoje nedostatky aj prednosti.

Ženská postava môže tvarom pripomínať presýpacie hodiny, trojuholník, obdĺžnik, obrátený trojuholník alebo jabĺčko. Každej postave potom pristane trochu iná podoba bielizne.

Postava typu obdĺžnik

Boky sú rovnako široké ako ramená a pás nie je nijako výrazný. Tento typ postavy je typický napríklad pre Jassicu Parker. Ženám s týmto typom postavy pristane košieľka s vypasovaným strihom, korzet, ktorý zdôrazní krivky pása. Siahnuť môžu aj po nohavičkách typu tangá a push-up podprsenke.

Postava typu trojuholník alebo hruška

Ženy s touto postavou budú potrebovať zvýrazniť prsia a ramená, pozornosť je v tomto prípade treba odviesť od rozširujúcich sa bokov. V niektorých prípadoch je potrebné opticky predĺžiť a zvýrazniť nohy. Postavou typu hruška sa môže pýšiť napríklad Jennifer Lopez.

Postava typu obrátený trojuholník

Postava sa vyznačuje širokými ramenami, bujným poprsím a úzkym chlapčenským bokom – Táto postava je typická predovšetkým pre športovkyne. Ženy s touto postavou budú potrebovať vyzdvihnúť dekolt, dobrou voľbou je bielizeň doplnená o kostice. Vhodné sú aj výrazne zdobené bokové nohavičky. Opticky zúžiť ramená môžete vďaka širokým ramienkam.

Postava typu presýpacie hodiny

Ženy s postavou presýpacích hodín majú to šťastie, že im pristane prakticky čokoľvek. Boky a prsia majú takmer rovnaký rozmer a pás je veľmi úzky. Vďaka dokonalej postave si môžete obliecť korzet, vykrojené aj vyššie nohavičky, priliehavé košieľky a zmyselnú podprsenku. Odvážne ženy môžu vyskúšať aj erotický overal.

Postava typu jabĺčko

Ženy s plnšou postavou, výraznejším poprsím, bokmi a bruškom si môžu obliecť nohavičky s vyšším pásom a výrazne vystuženú podprsenku, ktorá pritiahne pozornosť na bujný dekolt. Pozornosť pritiahne aj košieľka s výstrihom do V, ktorá dokáže opticky predĺžiť trup.

Materiál

Pri výbere spodnej bielizne vás bude pravdepodobne najviac zaujímať vzhľad. Ten z veľkej časti určuje výrobný materiál. Na výrobu bielizne sa používajú rôzne materiály, klasickou je jemný hodváb alebo čipka. Odvážnejšie sa môžu cítiť sebavedome aj v priehľadnom materiáli. Sexi atmosféru dokáže vykúzliť aj bielizeň vyrobená z latexu. Všetko záleží na tom, v akom sexuálnom súlade ste so svojim partnerom.

Pri výbere bielizne myslite aj na životnosť a spôsob údržby. Menej práce budete mať s bielizňou vyrobenou zo syntetických materiálov. Umelé tkaniny sa ľahko perú, ich prednosťou je vysoká farebná stálosť a nekrčivosť. Bielizeň vyrobená z polyesterového hodvábu nebudete musieť ani žehliť. Erotická bielizeň sa veľmi často vyrába v kombinácii nylonu a polyamidového vlákna, pružným materiálom je elasten.

Veľkosť

Erotickú bielizeň si môžu zaobstarať ženy aj muži s každým typom postavy. V ponuke je vo veľkostiach XS – XXL a vždy vás dokáže prekvapiť zvodným vzhľadom. Vo všetkých veľkostiach je možné kúpiť bielizeň vyrobenú v rôznych materiáloch a samotný výber je obrovský. Aby ste vedeli, že vám bielizeň skutočne sedí, nemali by ste sa hanbiť ju pred nákupom vyskúšať.

Značka

Erotickú bielizeň kúpite v špecializovaných predajniach, alebo prostredníctvom internetu. Ponuka je naozaj veľká a okrem typu a obstarávacej ceny treba venovať veľkú pozornosť veľkosti.

Erotická bielizeň je k dostaniu v mnohých veľkostiach, ale každý výrobca bude mať pravdepodobne trochu iné značenie. Ideálne je bielizeň vyskúšať alebo zvoliť obchod, kde budete môcť nevyhovujúcu bielizeň vymeniť. Erotické prádlo kúpite napríklad od značky Cottelli Collection, Obsessive, Leg Avenue a mnohých iných.

Cena

Cenové rozpätie erotickej bielizne je pomerne veľké. Prvé kúsky pre mužov aj ženy možno kúpiť už za cenu do 13 eur. V tomto prípade sa jedná o jednoduché košieľky, nohavičky alebo pánske spodné prádlo. Muži môžu dať za erotickú bielizeň 13 – 35 eur, drahšie kúsky spravidla obsahujú rôzne doplnky. Ženy potom môžu za bielizeň zaplatiť 13 – 129 eur. Najviac zaplatí za sety obsahujúce viac typov bielizne.

Porovnať ceny erotickej bielizne

Otázky a odpovede

Aké sú obľúbené farby?

V prípade erotickej bielizne by sa to skôr nemalo preháňať so vzormi, ale ideálna nie je ani bielizeň telovej farby. K najobľúbenejším farbám patrí predovšetkým červená a žiadaná je aj bielizeň v ružových odtieňoch. Klasikou zostáva čierna bielizeň a anjelsky sa budete cítiť v bielej erotickej bielizni.

Ako erotickú bielizeň prať?

Erotická bielizeň sa väčšinou vyrába z veľmi jemných materiálov. Nie vždy tak bude jeho údržba jednoduchá. Čo sa starostlivosti o bielizeň týka, je rozumné riadiť sa radami výrobcu. Niektoré kúsky je možné prať v práčke, často uložené v špeciálnom vrecúšku. Iné kúsky sa odporúča radšej vyprať v ruke.

Aké doplnky sa môžu hodiť?

K erotickému prádlu môžete kúpiť rôzne doplnky. Záleží na tom, ako rafinovanými si prajete byť. K dostaniu sú erotické masky, škrabošky, obojky či parochne. Kúpiť môžete aj tematickú bielizeň, ktorá vás premení na sestričku, letušku, dominu atď. Svoju kostýmovú bielizeň majú pochopiteľne aj muži.

Záver

Erotická bielizeň do vašej spálne vnesie vášeň, vzrušenie aj adrenalín. Dokonale padnúca bielizeň zdvihne rovnako sebavedomie a pochopiteľne poteší aj náprotivok. V obchodoch nájdete mnoho podôb erotickej bielizne, pri jej výbere je dôležité riadiť sa vkusom a inštinktom.

Najdôležitejšie je vybrať kúsok, v ktorom sa budete cítiť dobre. Túto vlastnosť musí spĺňať bielizeň pre ženy aj mužov. Čo sa týka variantov, oveľa väčšie možnosti výberu majú ženy. U tých sú obľúbené košieľky, nohavice, podprsenky, korzety alebo sety. Vyskúšať môžete aj erotický kostým. Muži sa môžu spoľahnúť na rafinované prevedenie mužského prádla, ktoré môžu doplniť o motýlika alebo traky.

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

​​

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo