Kosačky Hecht

Kosačky Hecht sú obľúbeným pomocníkom a veľmi kvalitným náradím, ktoré pomôže udržovať vašu záhradu v perfektnom stave. Sú obľúbené najmä kvôli vynikajúcemu pomeru ceny a kvality. Ich obstarávacia cena je vo väčšine prípadov priaznivá, takže sa nemusíte báť, že by vás kúpa akéhokoľvek modelu nejako zruinovala.

Všetky kosačky Hecht

Táto česká značka ponúka mnoho zaujímavých modelov, vďaka čomu nie je problém zvoliť taký stroj, čo vám bude najlepšie vyhovovať. Na výrobu kosačiek Hecht sú využívané len tie najlepšie materiály, ktoré sú zárukou vysokej kvality a veľmi dlhej životnosti každého jednotlivého produktu.

Kosačky Hecht majú tú výhodu, že sa s nimi ľahko manipuluje, k čomu prispieva aj ergonomicky dokonale vyladené madlo a veľké kolieska uľahčujúce pohyb po záhrade. Mnohé kosačky majú tiež pojazd, ten mnohonásobne zlepšuje ovládateľnosť kosačky.

Pod kapotou všetkých kosačiek nájdete silný motor, zaisťujúci perfektný výkon. Pokiaľ ide o zberný kôš, ten má vždy dostatočne veľký objem, pričom kapacita sa pohybuje v rozmedzí od 25 do 70 litrov. V prípade akéhokoľvek problému sú k dispozícii mnohé servisné centrá, kde vám hravo s čímkoľvek poradia.

Na výber sú robotické kosačky Hecht, ktoré budú pracovať namiesto vás. Elektrické kosačky sa hodia na menšiu a stredne veľkú plochu.

Aku kosačky nepotrebujú údržbu a tie motorové ponúknu výkon a dostatočnú silu umožňujúcu starostlivosť o väčšie pozemky. Ak si potrpíte na vysoko kvalitný anglický trávnik, rozhodne zvoľte ručnú vretenovú kosačku Hecht, tá sa hodí najlepšie. Na záhradu, kde je tráva naozaj prerastená je perfektná bubnová kosačka.

O značke Hecht

Spoločnosť Hecht patrí ku skutočným špecialistom na všetko, čo akokoľvek súvisí so záhradou. Na trhu sa pohybuje viac ako 30 rokov, pričom je to najväčší distribútor záhradnej techniky v Českej republike, na Slovensku aj v rámci celej strednej Európy.

Pobočky nájdete na Slovensku, v Poľsku aj v Maďarsku, napokon k dispozícii je 82 špecializovaných predajní. V rámci SR môžete navštíviť 48 predajní. Počas pôsobenia tejto spoločnosti na svetovom trhu, sú kosačky Hecht neoddeliteľnou súčasťou našich záhrad. Ich kvalita aj cena sú bezkonkurenčné.

Kosačky hecht môžete nakúpiť v týchto eshopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo