Krovinorezy Hecht

Krovinorezy Hecht patria k veľmi obľúbenej značke, pokiaľ ide o túto kategóriu, pretože majú veľmi vysokú kvalitu aj vynikajúce spracovanie. Motorové kosy, ako sa tiež týmto strojom hovorí, využijete na kosenie akejkoľvek rovnej trávnatej plochy, ale aj v horšie prístupnom teréne či vysokom poraste.

Všetky krovinorezy Hecht

Perfektne fungujú na menšie dreviny, tzv. náletové, kde je likvidácia veľmi rýchla a jednoduchá. Keď budete potrebovať pokosiť prudký svah, priekopu, okolie stromov alebo tiež múrov, sú krovinorezy Hecht ideálnym kandidátom.

Veľkou výhodou takého záhradného pomocníka je jednoznačne nízka hmotnosť, umožňujúca jednoduchú manipuláciu. Skvelé je aj to, že sa dá namiesto strunovej hlavy nasadiť kotúč alebo oceľový nôž. Každý jednotlivý krovinorez Hecht disponuje osvedčenými a špičkovými motormi.

Pýši sa aj kvalitnými materiálmi, z ktorých sú vyrobené. Pokiaľ ide o jednotlivé modely, tie môžete vyberať benzínové, elektrické aj akumulátorové. Výkon aj všetko ostatné sa odvíja od konkrétneho modelu.

O značke

Značka Hecht bola založená roku 1994 v Českej republike. Od samého začiatku patrí k lídrom v kategórii záhradnej techniky, a to nielen u nás, ale aj na Slovensku.

Krovinorezy Hecht môžete nakúpiť v eshope: Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo