Krovinorezy Husqvarna

Krovinorezy Husqvarna sú obľúbené pre ich vysokú kvalitu, efektivitu pri práci a nízku hmotnosť, čo uľahčuje nielen ich prenášanie, ale aj ovládanie. Disponujú nielen mnohými praktickými funkciami, ale aj pestrou škálou príslušenstva.
Každý jednotlivý model je vybavený unikátnym motorom X-TORQ, vďaka čomu sa značne znižujú emisie výfukových plynov, a to až o neuveriteľných 75%. Zároveň s tým nie je taká vysoká spotreba paliva, naopak je nižšia až o 20 %.

Všetky krovinorezy Husqvarna

Vplyv krovinorezov na životné prostredie je tak skutočne minimalizovaný. Krovinorezy Husqvarna majú vo väčšine prípadov vypínač s automatickým návratom do východiskovej polohy. Akonáhle teda stroj vypnete, vypínať sa automaticky prepne.

Vďaka dokonalému ergonomickému tvaru máte zaručenú veľmi pohodlnú a hlavne úplne vyváženú prácu s každým krovinorezom Husqvarna. Rukoväť si nastavíte podľa potreby, navyše extra dlhý hriadeľ zaistí, že sa dostanete aj na horšie dostupné miesta.

Všetky modely vynikajú praktickosťou a univerzálnym použitím. Perfektné výsledky dosiahnete najmä vďaka strunovej hlave s vysokou účinnosťou. Výhodou je možnosť výmeny používaných kotúčov, takže sa dá ľahko prerezávať, ale taktiež sa pustiť do veľmi ťažkej práce v náročnejšom teréne.

Každý kotúč sa dá vymeniť ľahko, rýchlo a úplne bezpečne. Na výber sú akumulátorové krovinorezy Husqvarna, benzínové krovinorezy aj profesionálne krovinorezy, prípadne môžete pre prácu v lese hľadať v kategórii lesných krovinorezov.

O značke Husqvarna

Spoločnosť Husqvarna vznikla v roku 1689 vo Švédsku a je to najstaršia priemyselná firma v celosvetovom meradle.
Od svojho vzniku patrí k najväčším výrobcom v kategórii náradia na prácu vonku, či už ide o údržbu trávnika, záhrady, parku alebo rovno celého lesa. Krovinorezy Husqvarna sú len jedným z mnohých druhov náradia, ktoré môžete pod touto značkou na trhu nájsť.

Krovinorezy Hecht môžete nakúpiť v eshope: Husqvarna.com

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo