Práčky Amica

Práčky Amica patria k lacnejším modelom, ale aj tak majú čo ponúknuť. Disponujú množstvom užitočných funkcií aj dostatočnou kapacitou bubna, ktorá je do 9 kg. Majú elegantný dizajn, jednoduché rysy a kvalitné prevedenie.

Pokiaľ ide o otáčky, tie dosahujú až 1 200 za jednu minútu. Táto značka zároveň ponúka vynikajúce pranie za pomoci pary SteamTouch, takže oblečenie nebude nikdy pokrčené, ale naopak dokonale čisté, mäkučké a voňavé. Hlasitosť sa pohybuje okolo 80 dB pri odstreďovaní, počas prania zhruba do 65 dB.

Všetky práčky Amica

Samočistenie bubna

Pri práčkach Amica nájdete funkciu Samočistenie bubna, vďaka čomu bude neustále udržovaný v čistote a pravidelne zbavovaný nebezpečných húb, plesní, baktérií i alergénov.

Pomocou tejto funkcie budete mať istotu, že bielizeň bude svieža a bezpečná pre nosenie. Kto má doma alergika alebo deti, pre toho je táto značka jasná voľba.

Program košele

Tento program je určený nielen pre tých, ktorí nosia košele, ale aj jemné blúzky. Tento typ bielizne si potrpí na veľmi šetrné a výnimočné zaobchádzanie. Optimálne nastavenie účinne, ale bezpečne odstráni všetky nečistoty bez toho, aby došlo k najmenšiemu poškodeniu vlákien.

Vopred plnené práčky

Majú dostatočnú kapacitu, prijateľnú spotrebu vody aj elektrickej energie, ale aj hlučnosť, ktorú v pokoji prežijete.
Výhodou sú užitočné funkcie, ale aj praktické vychytávky, ako je detská poistka alebo zvukový signál, ktorý vás upozorní, že skončil vami zvolený prací cyklus. Pre malé kúpeľne, kde bojujete skutočne o každý centimeter miesta sú v ponuke aj úzke práčky.

O značke Amica

Pôvodne sa spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1901 volala Gram, pričom továreň na výrobu spotrebičov uzrela svetlo sveta roku 1945. Značka Amica sa objavila až v roku 1992.

Napriek tomu, že sa spoločnosť pôvodne špecializovala na plynové a uhoľné sporáky, neskôr prešla aj na iné domáce spotrebiče. Výroba práčok začala v roku 2000 a vyrába sa dodnes. Dnes sa Amica radí k obľúbeným výrobcom, rovnako ako iné značky, ktoré na trhu existujú.

Práčky Amica môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Mall.sk a Alza.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo