Práčky ETA

Práčky ETA patria k veľmi obľúbeným a praktickým pomocníkom, s pomocou ktorých sa dá starať o vašu bielizeň. Na prvý pohľad zaujmú elegantným a veľmi inovatívnym designom s pekným spracovaním. K dispozícii máte rovno 15 programov kompletne v slovenskom jazyku.

Všetky práčky Eta

Máte tak istotu, že bude o bielizeň dokonale postarané, pretože každý jednotlivý program bol vyladený do najmenšieho detailu. Popri maximálne šetrnej starostlivosti, je tiež záruka optimálnej spotreby vody a elektrickej energie.

Samozrejmosťou sú aj rôzne funkcie, ako napríklad odložený štart, detský zámok, aby nedošlo k zraneniu dieťaťa a tiež automatická detekcia polovičnej náplne práčky. To všetko za priaznivé ceny.

Pokiaľ ide o kapacitu bubna, tá je väčšinou od 7 do 9 kilogramov, zatiaľ čo otáčky pri odstreďovaní dosahujú až 1 400 za minútu. Na výber máte vopred plnené práčky, ako aj tie, ktoré sú plnené vrchom. Nechýba ani digitálny invertorový motor, prehľadný displej a tiež set práčky so sušičkou.

O značke ETA

V roku 1943 bola založená ESA, čo bola skratka pre Elektrotechnickú akciovú spoločnosť, ktorá mala svoje sídlo v Hlinsku. Prvopočiatočným výrobkom boli elektrické žehličky. Ochranná známka ETA, tak ako ju poznáme na všetkých dostupných spotrebičoch/produktoch bola registrovaná v roku 1960 a stala sa jednou z najznámejších značiek elektro spotrebičov u nás.

Postupne sa rozvíjala a pridávala stále nové kategórie produktov, takže bolo len otázkou času, kedy sa na našom trhu objavia aj práčky tejto značky. Ostatne to, čo je na tejto značke dôležité, sú jej zásady, ktorých sa drží už od založenia spoločnosti.
Kladie dôraz na kvalitu, dizajn, praktickosť, tradície av neposlednom rade aj múdre riešenia, vďaka čomu zvláda bez problémov držať krok so súčasným trhom a požiadavkami svojich zákazníkov.

Práčky Eta môžete nakúpiť v e-shope: Alza.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo